Skocz do zawartości

Przymusowe rozstanie - R9 290 4GB tanio :/


Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów.

Jak już niektórzy wiedzą (ze statusu) miałem kolizję nie swoim autem i niestety muszę bulić z własnej kieszeni za naprawę.

Miała być nowa konfiguracja PC - wszystko pójdzie na naprawę :/.

Przejdźmy więc do rzeczy.

 

Jestem zmuszony sprzedać R9 ponieważ nie mam aktualnie nadmiaru gotówki, który mógłbym przekazać na samochód a karta wciąż przedstawia jakąś wyższą wartość którą w tym momencie muszę "spieniężyć".

Karta jest całkowicie nowa - nie zdążyłem  nawet jeszcze jej przetestować z powodu braku zasilacza, który zakupiłem ale jeszcze nie dotarł - też trzeba będzie zwrócić :/. Jeśli komuś bardzo zależy mogę podłączyć pod be quiet! 450 W i sprawdzić ale to chyba nie najlepszy pomysł.

 

Oto i aukcja: http://allegro.pl/show_item.php?item=3925957803 Cena na allegro 1349 zł , dla forumowiczów 1325 a kupując bez allegro sprzedam za 1300 zł z kosztami wysyłki tak aby każdy był zadowolony. Tak jak opisałem na aukcji, karta nie posiada gwarancji zgodnie z regulaminem konkursów na benchmark.

Przepraszam za taki rozwój sytuacji i mam nadzieję, że zrozumiecie moją sytuację.

Pozdrówki

Link to post
Share on other sites

Niestety tak. Pytałem się poprzez maila ponieważ nieuważnie czytałem regulamin.

Punkt 5.9 mówi o tym, że wygrane w konkursie nie są objęte gwarancją.

Dziwne no ale nic na to nie poradzę ;)


Gwarantuję szybką wysyłkę.

Link to post
Share on other sites

No właśnie tu na benchmark w konkursie AMD.

http://www.benchmark.pl/konkursy/konkurs/236/Stworz-swoja-historie-na-polu-bitwy-z-BF4-wygraj-super-nagrody-od-AMD.html .

Jeśli jesteś zainteresowany to pisz PW jak to łatwimy w razie czegoś z allegro czy może bez. Dla mnie nie ma różnicy bo tracę wtedy 30 zł ponad na prowizję a po co ich dorabiać ?Dzięki temu kupujący może oszczędzić te 30 zł :). Jestem zaufanym sprzedawcą na forum więc nie ma się o co martwić.

@ down

Tak panie Antoni, właśnie rozgryzłeś mój misterny plan nie wiem czy potrzebowałeś do tego jeszcze jakiejś komisji itd., ehhh. Zobacz ile mam już transakcji na forum bez allegro i się zastanów co piszesz w ogóle w ten sposób odbierasz mi klientów w tak potrzebnym dla mnie momencie przez swoje idiotyczne posty. Nikomu nie bronie kupować przez allegro po to jest link. Równie dobrze można kupić a po 7 dniach napisać, że nie doszło do sfinalizowania transakcji i dostałbym zwrot prowizji. Ja nie widzę żadnych problemów + chce zadbać o finanse innych. Za te 30 zł można mieć na przykład wentylator do kompa lub coś innego ale co to dla Ciebie prawda ?.

Nie chcę mi się już dalej dyskutować na ten temat. Pozdrawiam Cię serdecznie następnym razem przeanalizuj dokładniej temat :)

Edytowane przez Barto20
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...