Skocz do zawartości

Hp Pavilion g6-2330ew-NOWY problem z grafiką.


Recommended Posts

    Witam, kupiłem niedawno, jakieś 2 tygodnie temu tego laptopa. mam problem z przełączaniem grafik. Laptop ten posiada kartę wbudowaną w procesor intel hd 4000, oraz amd hd7670m. Problem polega na tym że czasami sterowniki działają a czasami nie, usunąłem, pobrałem jeszcze raz od producenta i problem jest taki sam nadal. Czasami po włączeniu go wszystko działa poprawnie, grafiki obie działają. w tej chwili, gdy piszę ten post, gdy kliknę prawym przyciskiem na pulpit nie ma żadnych opcji, ani od intela ani od amd. Wszystkie gry klatkują. Na samej hd4k da sie grać ale teraz też nie działa. Restart nie pomaga. Nie wiem co robić. W biosie nie ma opcji by ustawić stałe/dynamiczne przełączanie grafiki. Dodam że mam win 8.1

Link to post
Share on other sites

Usuń sterowniki od integry i AMD ,a potem wgraj same AMD (chyba, że Ci nie pozwoli, tak jak mi z nVidią GTX 765M kazało najpierw Intela wgrać) to nie ze stronki HP tyko od integry ze stronki Intela, od Radeona ze strony AMD najnowsze - chyba 14.1.

 

EDIT: Jak nie pomogło to reinstaluj system.

Edytowane przez Lubiem placki
Link to post
Share on other sites

Dzieki za odpowiedź. Czy wgrywając system windows7 nie utracę gwarancji?


Po reinstalacji sterowników i restarcie po kliknięciu prawym nie ma opcji "przełączanie grafiki". Po wejściu w menedżer urządzeń wyświetla tylko hd4000, po kliknieciu "widok" -> "pokaż ukryte urządzenia pokazuje sie radeon, klikam na właściwości i wyskakuje komunikat code:45- urządzenie nie jest podłączone do komputera. Nie wiem co robić raz działa raz nie.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...