Skocz do zawartości

Monitor do 800zł


Recommended Posts

Witam

Założyłem ten temat, bo w sumie temat drachenfeles'a "Chcę monitor za... / chcę monitor do...". Ma rok czasu, a trochę mogło się pozmieniać.

Na pewno nie jestem osobą wymagającą nie wiadomo czego, bo za tą cene nie wywojuje dużo. A po drugie korzystałem z monitora CRT z 5-7 lat. Teraz siedzę na laptopie gdzie muszę idealnie go ustawić, by dobrze obraz był wyświetlany, lekki kąt widzenia i obraz robi się czarny... Zmiana na nowy monitor będzie mnie na pewno tak czy siak zachwycać :).

Wymagania moje to:
-Full Hd
-będę grął w symulator piłki nożnej, więc na pewno zależy mi na czasie matrycy.
-Wielkość, korzystałem z 17, więc myślę że 22-24cali by wystarczyło, nie wiem czy większy kupować jest sens i czy czasem 24 cale to nie za dużo, tutaj już na pewno zaufam wam, bo nie raz już pytałem się was o opinię i za każdym razem wychodziłem z tego zadowolony :).
-Kąt widzenia. Bo już przy laptopie strasznie mnie to drażni.

Tyle z moich wymagań co do monitora ;). Nie znam się zresztą zbytnio na tym, dlatego kieruję pytanie do was.

Proszę o wyrozumiałość

Pozdrawiam

Link to post
Share on other sites

Sory, nie zauważyłem że tam ciągle jest zmieniane. Jest tylko "napisano" ;).
Przeglądałem to co już w temacie dałeś i akurat tego modelu nie mogę znaleźć na allgro,
Kolejny dell z Twojej listy przekracza mój budżet.
A co myślisz o tym, Benchmark poleca w TOP
http://allegro.pl/monitor-23-6-led-iiyama-prolite-e2481hs-fullhd-i3594189298.html
Taniej mi wyjdzie.
Nie znam się dobrze, co mogę wybrać w tej cenie, by spełniło moje wymagania.
 

Link to post
Share on other sites

Wymagania moje to:

-Full Hd

-będę grął w symulator piłki nożnej, więc na pewno zależy mi na czasie matrycy.

-Wielkość, korzystałem z 17, więc myślę że 22-24cali by wystarczyło, nie wiem czy większy kupować jest sens i czy czasem 24 cale to nie za dużo, tutaj już na pewno zaufam wam, bo nie raz już pytałem się was o opinię i za każdym razem wychodziłem z tego zadowolony :).

-Kąt widzenia. Bo już przy laptopie strasznie mnie to drażni.

To w takim razie dell P2414H odpada.

 

http://allegro.pl/monitor-benq-24-led-gw2450hm-va-led-dvi-hdmi-4ms-i3583541572.html

 

albo

 

http://www.skapiec.pl/site/cat/12/comp/5374318

 

Myślę że ten benq chyba lepszy będzie no nie?

Edytowane przez Lysy91
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...