Skocz do zawartości

Problem z instalacją sterowników.


Recommended Posts

1.Konfiguracja komputera:

H110M PRO-VD,

Palit 1060gtx dual fan,

intel i5 6500 3,2,

8gb.

Problemem jest tu grafika i płyta główna.

2.System operacyjny: Windows 10 PRO 64bit.

3.Zmiany wprowadzone w systemie i sprzęcie przed wystąpieniem kłopotów: Nic.

4.Używany program antywirusowy: Windows defender.

5.Wykonane czynności w celu naprawy problemu: Pobrałem sterowniki do płyty głównej lecz nie mogę ich zainstalować, ponieważ pojawia mi się problem, że system nie spełnia minimalnych wymagań, z kartą graficzną jest to samo, system nie spełnia wymagań.

 

Dodam, że jest to nowy komputer, wczoraj do mnie dotarł.

Edytowane przez cezyee
Link to post
Share on other sites

Jak windows 10 64 bity i stery pobrane ze strony producenta 64 bity i nie instalują się to rzeczywiście jaja. Net framework 4 może być potrzebny do Nvidii.

 

Może w systemie brakować bibliotek net framework jak wspomniał kolega wyżej, choć są one składnikiem systemu ale nie w najnowszej wersji. Pobierz najnowsze biblioteki i zainstaluj, gdyby dalej był problem z instalacją driverów skorzystaj z programu Driverbooster 3. 

Net framework zainstalowany najnowszy już miałem. Póki co zainstalowałem sterowniki chipsetu ale  to nic nie pomogło. Spróbuje z tym programem driverbooster.

 

//edit - Zainstalowało mi kilka sterowników z tego driverbooster lecz nadal nie mogę zainstalować sterowników do nvidii. Ewentualnie zmienie system na Windows 8.1 i zobaczymy jak tam będzie.

Mały refresh.

Edytowane przez cezyee
Link to post
Share on other sites

https://www.google.pl/?client=firefox-b#q=system+nie+spe%C5%82nia+minimalnych+wymaga%C5%84&gfe_rd=cr - poszukaj tutaj. Wejdź w menadżera urządzeń i zobacz czy tam masz żółte wykrzykniki. Możesz mu kazać po kolei doinstalowywać. System masz zaktualizowany ,wszystkie aktualizacje systemowe ?

System raczej aktualny, wszystkie aktualizacje z Windows Update się zaktualizowały. W menedżerze urządzeń brak wykrzykników.

http://imgur.com/a/cacWW

Próbowałem też zainstalować sterownik przez geforce experience, lecz tam ten sam błąd. Chyba już nie będę nic kombinował, spróbuje na innym systemie się z tym uporać :/

Edytowane przez cezyee
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...