Skocz do zawartości

Meizu MX4,One Plus One czy jeszcze co innego


Recommended Posts

  • mój budżet : 1600
  • gdzie i jak zamierzam dokonać zakupu : Allegro,OLX ew. jakiś MediaMarkt/EuroRTV
  • nówka czy używka : Nowy lub lekko używany
  • preferowany rozmiar wyświetlacza :  5 cali +
  • preferowany system mobilny : Android
  • do czego będę używać urządzenia : Muzyka,Internet, bardziej wymagające gierki
  • moje najważniejsze wymagania : dobre audio,wydajny w grach i apk 3D,przyzwoity aparat 

 

Krótko mówiąc chcę kupić nowy telefon w tym budżecie optymalny czyli możliwie najlepszy.

Podałem tylko dwie propozycje może coś innego? Jeśli nie to, który z tych dwóch? Dzięki za pomoc.

Link to post
Share on other sites

Serwis też nie sprawdzony - cały czas przypomina to drobną działalność kilku osób a nie porządną sieć dystrybucyjno-serwisową.

 

Ogólnie to wolał bym G2 lub G3, Nexus 5, nawet którąś z Xperii Z - pewniejsze, sprawdzone. Zwłaszcza G2 - jak bym musiał (broń Boże :) ) wócić do Androida to w G2 był by moim wyborem w tej cenie.

Link to post
Share on other sites

Ja jednak z wyżej wymienionych polecam 1+1

Na starcie posiadasz CMa, a niedługo do wyboru będzie także Oxygen OS.

Ogólnie szybki, sprawnie działajcy smartfon :)

powinien na trochę wstarczyć, poza tym wydaje mi się, że za szybko producent go nie opuści...

 

Osobiście odrzuciłbym z wyżej proponowanych G3 (odrzuca mnie w nim ekran 2K w połączeniu ze snapem 801...), i M1 Note (zupełnie nie ta półka wydajnościowa, co pozostałe propozycje)

Link to post
Share on other sites

Jak Kupisz Lumię 1520 - to Masz świetny sprzęt - L1520 ma świetny aparat, jest piekielnie szybka, ma wsparcie i dostanie Windows 10.

 

ALE - niestety L1520 już nie jest produkowana, a że jest świetnym telefonem - jej ceny poszły strasznie w górę :)

Link to post
Share on other sites

@elvismt

 

Za 1600zł z gwarancją producenta?

Nie ma szans, a w innym przypadku nie ma sensu pchać takiej kasy z ryzykiem.

 

z gwarancją nie kupisz to fakt. ale jeśli ktoś planuje na start root'a to niema większego sensu gwarancja bo i tak ją tracimy

Link to post
Share on other sites

niestety robiąc roota na note 4 nabijamy flagę 0X1 i jest lipa, nabicie jest dziś nieodwracalne a pierwsze co to sprawdzają w serwisie czy flaga nie jest nabita przez wgrywanie nieautoryzowanego oprogramowania, czyli roota custom romów i tp. 

Pewnie za x miesięcy jakiś haker znajdzie na to sposób. 

Link to post
Share on other sites

z gwarancją nie kupisz to fakt. ale jeśli ktoś planuje na start root'a to niema większego sensu gwarancja bo i tak ją tracimy

 

To, że ktoś rootuje, to nie znaczy, że ma rezygnować z gwarancji ponieważ roota można cofnąć bardzo łatwo i gwarancja wtedy jest, więc jest to argument nie powiem skąd.

Głupotą jest kupować tak drogi telefon bez gwarancji. Wszystko ok do czasu jak się zepsuje, a nie chcesz nawet wiedzieć ile kosztują naprawy poza gwarancją. Wolę dołożyć do 2,2k i mieć spokój.

 

@edit

Nie zorientowałem się, że nie istnieje. W takim razie nie rootujemy telefonu i tyle.

Edytowane przez BuryZenek
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...