Skocz do zawartości

Myszka i klawiatura nie działa w MW2.


Recommended Posts

Od początku.

Wczoraj kliknąłem na steamie żeby był po ang.Nagle mw2 zaczął mi się ściągać po ang.Wiec przerwałem to i zrobiłem reinstal.Dziś włączam grę a tu nie działa myszka (kursor się nie rusza) i klawiatura (shift+tab żeby włączyć steama nie działa).

 

Proszę o pomoc.

Gra orginalna.Polska wersja.System XP HE 32b.Mysz Razer Diamondback 3G.Stery najnowsze.W każdej innej grze wszystko działa poprawnie ( w CoD4 też wszystko dobrze).

Proszę o pomoc bo już nie wiem co mam robić!.

 

Jedyny sposób żeby wyłączyć wtedy mw2 to ctrl+alt+delete (tak jest napisane że program nie odpowiada) i zakończ aplikacje.

Link to post
Share on other sites

TYYY CZEKAJ!!!!! wiem miałem to samo!!!!! WIEM WIEM!!!!!

 

TZN TAK JA MIAŁEM TAKIE COŚ PO ZMIANIE NETA Z NEO512 NA LOKALNY odpalałem multi gra się zawieszała a muzyka była po jakiś kilku minutach ruszało ( steam się ładował jak by w czasie gry ) !!!! ha to samo było z single pojawiało się IW i zwiecha nagle odpalała gra. Po długich medytacjach, wyrecytowaniu całego słownika wyrazów wulgarnych wpadłem na pomysł !!!

 

No więc włącz sobie połączenie sieciowe i włącz MULTI gdy wyskoczy to pomarańczowe okienko z ludzikiem szybko wyłącz połączenie gra się włączy normalnie zminimalizuj i włącz neta DZIAŁA!!!

 

Co mi pomogło yyy nie wiem kupiłem router D-Linka 600 i samo się naprawiło pisałem nawet do VALVE kazali grzebać w regedit i innych plikach ale nic nie pomogło. Druga metoda szybko odłączyć kabel jak gra się włączy podłączyć i gra śmiga :)

Link to post
Share on other sites

Już było tysiąc cracków likwidujących ten komunikat, nawet dwa dni się dało grać na privie :P

 

Ale do to "dema", co do tematu to nie mam pojęcia jak zdiagnozować na odległość ;)

Link to post
Share on other sites

Dodam cos waznego jak sie okazuje.

 

Otoz popsul sie mi router i wzialem kabel ze sciany (glowny) i musialem dzwonic do dostawcy aby wyslal mi cos/jakis numer MAC.W kazdym razie chyba byla zmiana neta, i to chyba tego wina.Ok dzieki wielkie.

 

Czas na czesc drugą.Jak to usunąć.Mógłbyś krok po kroku?Ładnie proszę. ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...