Skocz do zawartości

GeForce GTX 770 EVGA OC 2gb


Recommended Posts

http://w180.wrzuta.pl/obraz/powieksz/4tlOgYIU1Dz

 

http://w180.wrzuta.pl/obraz/powieksz/7K4BvOHhH9n

 

 

Na tych 2 screenach jest prawie wszystko o co mi chodzi,

poza tym czego nie widać na screnach tj. falowanie poziome bezbarwne, Filmy HD zaśnieżone lekko przez co wyglądają na może 480p

przejścia tonalne kolorów i nie nie jestem przewrażliwiony, to wszystko co pokazałem na screnach wygląda strasznie a jeżeli się np chodzi czy biega to te nieprawidłowości się ruszają, czy to wszystko może powodować ten efekt mory o którym wspomniał lespak?


Intel core i3  3220 3,3ghz

msi b75ma - e33

gigabyte radeon 7750 1gb

integral 4gb 

barracuda 3,5 500gb sata III

Ocz corexstream 500W

 

to jest mój sprzęt, może to istotne co dodam gdy przejade po komputerze ręką czuje takie drżenie czasami ale rzadko mnie kopnie, na starym też kopał prąd, uzywam listwy bez bolca ale próbowałem tez z bolcem ale dawno efekt był ten sam ale nie pamiętam czy kopał. 

 

Tu jeszcze jeden screen z Crysis 3, chodz o lasery.

 

http://w180.wrzuta.pl/obraz/powieksz/aCzKIlLUn4R

Link to post
Share on other sites

Ten temat to jest jakaś paranoja... szukanie na siłę, co może być nie tak... Czekam na następny z tego cyklu np "czy wentylator kręci mi się w dobrą stronę?". Na żadnym z wrzuconych tu screenów nie ma jakichkolwiek anomalii. Jeśli dzieje się cokolwiek (jak na serio się dzieje), to problem leży po stronie monitora. Bo screeny wyglądają tak, jak wyglądać powinny. 


Gry nie mają i mieć nie będą fotorealistycznej grafiki, a pokazywanie niedoróbek graficznych w brzydkim Payday 2 nie jest przesadnie trudne. Jak ktoś chce pooglądać ładną "grafikę" to niech sobie skoczy na weekend w Tatry i sobie poogląda. 

 

Moderatorowi odpowiedzialnemu za ten dział proponuję zamknąć tą farsę. 

Link to post
Share on other sites

Nie chce się kłócić, nie szukam problemu na siłę, pamiętam różnicę pomiędzy starym komputerem a tym tutaj, różnica jest duża, chciałbym żeby były to "jaja" lub "paranoja" jak to nazwaliście, pamiętam dokładnie ten sam film, oglądany na starym komputerze Avatar 1080p i na obecnym, nie ma co mówić różnica jak dla mojego oka wielka, nie będe juz tu pisał bo się już niczego nie dowiem, poza tym że najlepiej wyzwać od paranoika czy jeszcze lepiej,może to wina na prawdę monitora, ale to się dowiem dopiero w poniedziałek bo jestem umówiony, tutaj chciałem się czegoś dowiedzieć co może być przyczyną, ale się chyba nie dowiem, poza tym że monitor trzeba sprawdzić o tym już wiedziałem.

Link to post
Share on other sites

Gtxoor masz rację , zaraz będą przychodzić tu z jeszcze większymi "problemami"  Do autora: jak zrobisz filmik możesz wysłać mi go na PW. Jeśli faktycznie będzie problem to temat otworzę ponownie.

 

Tymczasem : :zamykamy:

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...