Skocz do zawartości

Ocena kupionego zestawu.


Recommended Posts

Witam Wszytskich.

Wczoraj zakupilem zestaw na allegro i prosilbym o jego ocene i ewentualne porady co wymienic a co zostawic.

Płyta główna : msi B75MA-E33

Karta Graficzna : evga gtx 670 2gb

Procesor: i5-2500 (bez "k" )

ramy: good ram 2x 4gb 1333mhz

Zaislacz: Chieftec 500w

Chłodzenie Procesora: Arctic Freezer 7 pro rev.2

 

Prosil bym o porade co zmienic w najblizszym czasie co moge zostawic. Sprzet chcial bym podkrecic troche poniewaz odpalilem dla przetestowania tomb raider i z tress fx bylo 10 fps wiec sie troszke zmartwilem.Dodam ze mam kiepsi monitor z rozdzielczoscia 1440:900.

Edytowane przez Taktylkopisze
Link to post
Share on other sites

Z tego co się orientuję " tress fx " to technologia Amd i działa z serią hd 7000 , a Ty posiadasz  karte Geforce .

Do Twojej rozdzielczości ten zestaw jest mocny choć myślę że i w full hd spokojnie dałby rade z obecnymi tytułami , jeżeli mowimy o grach oczywiście .

Póki co ja bym nic nie zmieniał , ewentualnie w niedalekiej przyszłości monitor na 1920 x 1080 .

 

Btw.Ile Dałeś za ten zestaw ?

Edytowane przez UncleFester
Link to post
Share on other sites
czy istnieje wgl taka mozliwosc by go troche podkrecic (mam na mysli procesor i karte)

 

Procesor ma zablokowany mnożnik a i płyta nie jest do OC , jeżeli płyta umożliwia zmianę BCLK , to tylko w ten sposób możesz spróbować podkręcić tego procka .

Kartę jak najbardziej można próbować podkręcać .

 

Dysku twardego i obudowy nie było w zestawie ?

Mam wrażenie że , przepłaciłeś . :(

Trzeba było się zgłosić przed zakupem .

 

PS. W podobnej kwocie ( jeżeli nie bierzemy pod uwagę dysku i obudowy ) miałbyś nowy sprzęt z możliwością podkręcenia procka  .

np. http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=72889&s=59683&s=72517&s=78875&s=70212&s=71137

Edytowane przez UncleFester
Link to post
Share on other sites

Dość stary sprzęt za bardzo duże pieniądze szkoda że nie napisałeś wcześniej trzeba wyciągnąć wnioski by się nie spieszyć na przyszłość. Ten proc i płyta bez OC to znacznie zmniejsza wartość tego zestawu obecnie to typowy proc pod bardzo duży OC tylko wersja K ( 4.8GHz praktycznie każdy wyciąga ) bez OC bym powiedział że z i3 czwartej generacji może się mierzyć w większości gier ten twój.

Edytowane przez nikt45
Link to post
Share on other sites

@up

Bez przesady , fakt że przepłacony , ale do grania wystarczy jeszcze na dość długo , ma porządną kartę graficzną , i z tym prockiem będzie to dobry duet .

Mój 2500k podkrecony do 4 ghz z Gtx 560 ti , wystarczy mi w zupełności , i nie widze sensu katowania go do 4.8 ghz dla samej zasady .

 

 

 

Jeszcze jakbys kolego mogl mi podac jakis fajny monitorek w rozsadnej cenie z fhd to byl bym bardzo wdzieczny

 

Załóż temat tutaj http://forum.benchmark.pl/forum/29-monitory-i-projektory/ , poczytaj faq .

http://forum.benchmark.pl/topic/64117-chc%C4%99-monitor-za-chc%C4%99-monitor-do/

Edytowane przez UncleFester
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...