Skocz do zawartości

Zgadywanki... czyli co to za gra ?


Recommended Posts

dobry strzał świetna gierka turowa.

Mało było takich gierek w tamtych czasach, więc miałem duże szanse utrafić :wariat:

Swoją drogą to smuci , że taki gatunek wymiera. Jagged Alliance, Xcom, Zawsze lubiłem przemyślaną rozgrywkę.

No ale my tu gadu gadu a konkurs czeka :wariat:

1. Wormadam 6 pkt

2. CougarV6 4pkt

2. JeomaX 1 pkt

2. Reenstix 1 pkt

 

To dla odmiany w ogóle pierwsza gra w jaką grałem. U Nadzianej kuzynki, jeszcze nim "dorobiłem" się mojego spectruma :menda: Chodziłem do Pewexu oglądać ten sprzęcior :menda:

 

http://img153.imageshack.us/img153/2121/oo6.gif

Link to post
Share on other sites

Sorki za słabą jakość, ale nie mam teraz możliwości odpalenia swojego falcona030

Wow Farciarz :wariat:

Aha, gra nie jest na falcona, ale można ją na nim bez problemu uruchomić - to taka maleńka podpowiedź

Rozumiem, że to gierka z ST ? W takim razie leże. nigdy nie miałem styczności z 16bitowym atari.

 

Ja się poddaję. Może komuś się uda.

Link to post
Share on other sites

Jak chcesz, to mogę Ci skombinować jeszcze w dobrym stanie.

 

2500 mówisz. Kupę kasy. Ja coraz większymi krokami przybliżam się do decyzji o kupnie Amigi 1200.

Ze wszystkich komputerów, które miałem A1200 darzę największym sentymentem.

Marzy mi się egzemplarz w kolekcjonerskim stanie.

Atari nie jest bliskie mojemu sercu;) Choć darzę pewną nabożną czcią każdy komputer z złotej ery 8/16bit. Ostatnio byłem u klienta, który miał commodore PET w kolekcjonerskim stanie. Coś pięknego.

 

Wracając do zagadki. Może zapodasz jakąś podpowiedź ? Bo nawet Wormadam nie wie :wariat:

Link to post
Share on other sites

Ja też żałuje, że sprzedałem swoją Amisię 1200 - CD-ROM, HDD, 8MB Fast, a poszła za psie pieniądze. Z drugiej strony jednak jak sobie przypomnę, że miałem problem z puszczeniem płynnie mp3 i ten interlaced. Nawet jak bym zainwestował w PowerPC to divx bym nie obejrzał.Teraz na WinUAE mam skonfigurowaną amigę moich marzeń za którą musiał bym dać ze 3000zł - 68060, 128MB Fast, GFX Picasso96, AHI 16 bit, Workbench 3.9.

 

To jak z tą podpowiedzią ?

Link to post
Share on other sites

Iron Lord?

 

podpis CougarV6'a, on to dopiero ma Amigę

Przyznam, że ciężko było pogonić motorolkę na 3,3 Ghz. Teraz myślę nad oblokowaniem drugiego rdzenia :wariat: :wariat: :menda:

No nieźle tylko, że architektura amigi jest tak skonstruowana, że w zegar-zegar to te 14MHz były porównywalne z 386 50MHz, nawet w miarę płynnie pykałem w Doom'a, a ID Software stwierdził, że amiga nigdy nie pociągnie takiej gry.

Link to post
Share on other sites

Dawajcie potwierdzenie Iron Lorda i nastepna zagadke, moze w koncu uda mi wstrzelic ;-) Za Amige dalbym sobie reke odciac, ale nie polecam nikomu kupna dla kolekcji Amigi 1200, chyba ze bez zabawy w turbo i tylko do gierek w PALu. Jesli inaczej, to raczej czworke duza, najlepiej towera ze SCSI i stacja HD, sam mialem 3 rozne czterytysiaczki i ze dwie 1200, nigdy sie do badziewia 1200 nie moglem przyzwyczaic, juz 600 mi jakos nawet lepiej lezala ;-)

Link to post
Share on other sites

nigdy sie do badziewia 1200 nie moglem przyzwyczaic

Jak możesz mi to robić :wariat::wariat: Amiga 1200 śni mi się po nocach. To był jedyny sprzęt, który autentycznie kochałem :menda:.

Miałem gołą wersję. nawet bez HDD

A kupić chcę nie by używać, tylko by "mieć" i ewentualnie zachować dla potomnych. Jest też to jakby nie patrzeć dobra inwestycja. Taki sprzęt będzie tylko drożeć.

Link to post
Share on other sites

Potomni to już nawet takim Need for speedem 3 gardzą - bez FullHD, AAx8 i Anizo x16 nie podchod

Nawet się nie łudzę, że będą grać w Syndicate z otwartymi mordkami :wariat: Chodzi raczej o ciekawostkę. "Patrzcie wnuczęta! W takie gry zagrywał się wasz dziadek gdy był w waszym wieku"

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...