Skocz do zawartości

Opinie o Roccat Raivo.


Recommended Posts

Witajcie, ostatnio kupiłem mysz Roccat Kone, lecz zapomniałem zamówić podkładki. Postanowiłem skompletować sobie taki mały zestaw Roccata (mysz, podkładka, klawiatura). Byłem już o krok od zamówienia podkładki Roccat Raivo, ale coś mnie powstrzymało i nakłoniło do napisania tego właśnie tematu. A więc zadam w końcu to pytanie: Czy Roccat Raivo to dobra podkładka?

Link to post
Share on other sites

Jak już kupiłeś mysz ze słabiutkim sensorem to chociaż podkładkę dobrą kupisz :P

Ta podkładka ma tendencję do rozklejania.

Ilu DPI używasz? Jeśli mniej niż 2000, to można poszukać szmacianej, a jeśli więcej to najlepiej zakupić coś plastikowego.

Link to post
Share on other sites

Różnie to bywa z tym DPI, od 800 do 3200 DPI, czasami więcej. Czyli ta podkładka nie jest dobra? Czy to rozklejanie jest bardzo prawdopodobne? Pojawia się po dłuższym czasie, czy może wystąpić w każdej chwili?

 

P.S

Miałem na myśli Kone XTD ;)

Edytowane przez HECki
Link to post
Share on other sites

W porównaniu z grubszymi podkładkami zużycie ślizgaczy będzie takie samo jak na sphexie?

 

Ah, za miesiąc/dwa planuję zmienić biurko. Czy nie będzie problemów ze sphexem po takim czasie?

Edytowane przez HECki
Link to post
Share on other sites

 

 

W porównaniu z grubszymi podkładkami zużycie ślizgaczy będzie takie samo jak na sphexie?

Tak, być może nawet mniejsze.

 

Ah, za miesiąc/dwa planuję zmienić biurko. Czy nie będzie problemów ze sphexem po takim czasie?

Tak jak pisałem, trzeba co jakiś czas ją oderwać. Jak zostawisz ją na kilka miesięcy bez ruchu to raczej zostanie już na biurku.

Link to post
Share on other sites

to odklejanie w raivo w niczym nie przeszkadza, jak podkładka jest na biurku to nie ma co się martwić. o sphexie słyszałem, że potrafi ładnie wytyrać ślizgacze i to dosyć szybko. Tu masz o tym odklejaniu http://www.test-gear.pl/testy-i-recenzje/podkladki/roccat-raivo/

Edytowane przez ezzio
Link to post
Share on other sites

różowy.......ale takiego nie ma :( .
Dobierz sobie pod kolor reszty komponentów, albo dokup roccat apuri co podświetla na niebiesko i weź tą niebieską wersję raivo. wtedy w połączeniu z myszką będziesz miał taki roccat funowski komplecik :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...