Skocz do zawartości

Kupujcie Blura tylko za 10 zł


Recommended Posts

Ostatnio kupiłem Blura za 10 zł w avansie/media expert i jak na gre za 10 jestem mega zadowolony, chyba najlepsze wydane 10 zł w moim życiu^_^

Gra to typowa ściganka z doładowaniami, ma dobrą oprawę audiowizualną i fajny model jazdy, jedynie brakuje mi hamulca ręcznego, ale można na to przymknąć oko.

Na multiplayerze grają jeszcze ludzie, ale nie jest ich za dużo. Zdobywa się osiągnięcia, odblokowuje auta itp.

Można też grać split screen (max. 4 graczy), ile ja godzin przegrałem w tym trybie ze swoimi kumplami to wole nie mówić.

Polecam, kupować i grać na multi, żeby było więcej osób:D

 

Wysyłane z mojego LG-E975 za pomocą Tapatalk 2

 

Edytowane przez simondd
Link to post
Share on other sites

Każdy ma inny gust, ale każdemu komu pokazałem ta grę był z niej zadowolony np. jeden mój kumpel gra praktycznie tylko w ściganki typu NFS, jak mu odpaliłem tą gre to graliśmy w nią dobre 3 godziny.

 

Wysyłane z mojego LG-E975 za pomocą Tapatalk 2

 

 

Link to post
Share on other sites

Jak dla mnie to gra denna, kiedyś kupiłem za ok 50zł i to najgorzej wydana kasa. Model jazdy słaby, wręcz nierealny, grafika słaba i te prymitywne dopalacze ;/

To normalne jak  na ARCADE więc nie wiem w czym rzecz :>  Jak się nie podoba to odpal sobie symulator albo wsiądź we własne auto ;) Boże święty...ktoś coś dobrego chce zrobić a zaraz ktoś neguje i wytyka same minusy gry jak rasowy krytyk :rotfl:  Po prostu nie do wiary... widzę że i Benchmark jak PCLab schodzi na psy przez tak niekompetentne osoby.

Każdy ma inny gust, ale każdemu komu pokazałem ta grę był z niej zadowolony np. jeden mój kumpel gra praktycznie tylko w ściganki typu NFS, jak mu odpaliłem tą gre to graliśmy w nią dobre 3 godziny.

 

Wysyłane z mojego LG-E975 za pomocą Tapatalk 2

Grałem i mi się bardzo podobało :)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...