Skocz do zawartości

Jaka karta graficzna do E7500 O.C 3.33ghz?


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez Mirinda,

Recommended Posts

szkoda że musi być nowa, ale jak już sobie tak autor życzy to wolałbym kupić to http://www.komputronik.pl/product/131490/Sprzet_komputerowy_/Podzespoly/GeForce_with_CUDA_GTX_560_MSI_1024MB_PCI_E_.html jest wydajniesza od GTXa550ti, GTX550ti to taki GTX460 768mb, :) jeśli chodzi o tego 560 to chłodzenie nie należy do cichych ale karta jest dobra i wydaję mi się że w tej cenie nowej karty lepszej nie kupisz :).


I jeszcze masz gware 3 lata :), ja na twoim miejscu bym brał.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Osobiście posiadam GTX 550Ti AMP! i jest naprawdę przyzwoitą kartą. Na ten moment tylko cztery gry go zdłamsiły: Crysis 2,3, Metro Last Light oraz Far Cry 3. Battlefield 3 w multi chodzi przyzwoicie na totalnym maksie- +30 fpsów. Przy czym gram w rozdzielczości 1680x1050, więc nie FullHD. Osobiście na miejscu autora wolałbym dopłacić z 200zł i nabyć GTX650Ti.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Jesli to ma byc nowka to lepiej wziac 7750:

 

1. Jest minimalnie wydajniejsza niz 550Ti.

2. Je 2 razy mniej pradu niz 550Ti. ( co przeklada sie na to ze mniej sie grzeje )

3. Jest od AMD, ktore przeciez lubisz ;-).

4. Do CPU z 2 rdzeniami lepiej brac karty AMD - ze wzgledu na architekture sterownikow.

Edytowane przez sadys
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

różnica między HD7750 i 7770 jest 30 zł więc chba lepiej już http://www.agito.pl/karta-graficzna-gigabyte-radeon-hd-7770-oc-1gb-ddr5-pci-e-box-84-587615.html


a gtxa chciałem wziąć bo mój kolega ma gtsa 450 a to poprzednik gtxa 550ti a wszystkie gry mu na ultra chodzą

Edytowane przez Mirinda
Link to post
Share on other sites

Nwm czy gtx mi nie starczy gram głównie w etsa 2 i gta IV i tak mi teraz chodzi na high a karta ma byc na około rok bo potem zamierzam zmienić więc nadal się waham podacie jakieś ggrubsze argumenty dlaczego brac hd7770?


a gtx ma wydajniejszą pamięć


 i 

Pixel Rate
Link to post
Share on other sites

po pierwsze 7750 nie jest wydajniejsza od 550ti, a po drugie gts 450 *wszystkich* gier na ultra nie pociągnie.

 

Napisalem ze jest min wydajniejsza - prawde mowiac to jest prawie taka sama wydajnosc - bazujac na:

http://www.benchmark.pl/komparator-gpu.html  - roznice sa minimalne na korzysc 7750 ( poza heaven ktory jest min lepszy na korzysc gf )

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...