Skocz do zawartości

OCZ Vector, Samsung 840 Pro czy Plextor M5 PRO (128 GB)


Recommended Posts

Witam wszystkich

Jak w temacie, planuje jeszcze dzis zamowic dysk SSD , po obejrzeniu wielu recenzji jestem raczej skłonny kupic OCZ-a. Jego koszt z przesylka to ok 460 zl. do samsunga trzeba doplacic ze 40 zl a plextor jest w cenie tego pierwszego.

Prosze o opinie uzytkownikow, jakies porady, czy jest sens doplacac czy moze zejsc jeszcze w nizszy pulap i kupic cos innego? do tych dyskow przemawia 5 lat gwarancji ( w ocz te 36 TB to nie jest dla mnie problem gdyz i tak tego nie wykorzystam przed pięcioma latami).

Jak do tego wszystkiego ma sie ta wersja Extreme od plextora? jest to poprostu tylko nowy firmware do M5 Pro? 

 

Czy moze za 400 zl warto kupic Samsunga 840 evo?

http://hothardware.com/Reviews/Samsung-SSD-840-EVO-Series-250GB--1TB-Drives-Tested/?page=9

Edytowane przez arekinho
Link to post
Share on other sites

Wypowiem się na podstawie własnych doświadczeń. Parę miesięcy temu stałęm przed podobnym dylematem. Po przeczytaniu licznych opinii i testów zdecydowałem się na Samsunga. Nie żałuję. Z dyskiem jak dotąd żadnych problemów, szybki jak błyskawica. Ze swojej strony mogę Ci z czystym sercem polecić Samsunga 840 Pro - moim zdaniem najlepszy.

Link to post
Share on other sites

Zgadzam się z przedmówcą. Przeleciałem kilka OCZ jednego Intela i Plextora (jakiś wpadł mi w ręce) i kupiłem PRO bo kolega zachwalał. Świetny dysk. Zero nieobliczalnego zachowania i naprawdę dopracowany firmware. Chodzi jak rakieta a przy okazji ma całkiem przyzwoite oprogramowanie dodatkowe. Wart swej ceny.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...