Skocz do zawartości

Tani komputer do gier .


Idź do rozwiązania Problem ogarnięty przez bartek2202,

Recommended Posts

Witam , dało by się kupić/złożyć coś fajnego do gier za 1500zł ? Oglądałem jakieś 2 miechy temu ciekawy filmik na YouTube gdzie facet prezentował gotowy zestaw za 1300zł na którym BF 3 śmigał mu na ULTRA. Nie wiem czy mój dotychczasowy komputer uciągnie BF 4 którego pre-order właśnie koło mnie leży . Macie jakieś propozycje ? Dotychczas grałem na ustawieniach średnich/wysokich w grach typu battlefield 3 i ilość FPS mnie nie zadowalała , lagów nie było ale wiadomo , nie chodziło zbyt płynnie ;/

 

Nie potrzebuje komputera z jakimiś wyj*banymi w kosmos bebechami ale takiego żeby : Gta 5 , battlefield 4 i inne nowe gierki działały przynajmniej na wysokich .. ultra też może być ;p

Edytowane przez bartek2202
Link to post
Share on other sites

Wiecie, nie ma tutaj nic wspomniane o rozdzielczości. Za 1500zł jestem w stanie złożyć komputer do płynnego grania na wysokich ustawieniach w rozdzielczości typu 1280x720 lub niższej.

 

Ale prawda jest taka że jak autor ma jakieś niesamowite wymagania za te pieniążki, to niech lepiej kupi sobie PS4/XONE. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

E tam, co się nie da? Klawiatura, myszka i monitor już na pewno są. Obudowa pewnie też. Niektóre części mógłbyś kupić używane np. Karta graficzna. Ja znalazłem Asus GTX 660 po 3 miesiącach używania 100zł taniej i jest świetny. Ram kupiłbyś na start 4GB 1333mhz, później byś dokupił drugie 4GB. Procesor Intel i3 z serio 3xxx a nie najnowszy.

A co z zasilaczem? Mógłyś nam podać swoją obecną specyfikację, byłoby nam dużo łatwiej.

Link to post
Share on other sites
  • Rozwiązanie

  • Zastosowanie komputera : Gry , robienie amatorskich filmików z gier ;)
  • Maksymalna kwota :1500 /1700
  • Których części potrzebuję : Myszka , monitor , obudowa , głośniki i takie bzdety są . Zasilacz mam prawie że nowy http://www.alsen.pl/podzespoly-pc,k20/zasilacze-komputerowe,l146/corsair-corsair-zasilacz-cx-series-600w-cmpsu-600cxeu,p23982.html . Potrzeba tylko całej reszty ;p
  • Czy będę podkręcać sprzęt? : Raczej nie :D
  • Rozdzielczość mojego monitora :1440x900
  • Specjalne wymagania : Nic szczególnego , tylko tak żeby pograć w battlefieldy , far cry`e i inne najnowsze produkcje bez przycinania i z dosyć dobrymi ustawieniami .
  • Części z poprzedniego komputera : 4 punkty wyżej jest napisane .
  • Własna propozycja zestawu : Nie znam się ;p
  • Inne : --------

Sorki że wcześniej nie odpisałem , zabrakło czasu .

Wiecie, nie ma tutaj nic wspomniane o rozdzielczości. Za 1500zł jestem w stanie złożyć komputer do płynnego grania na wysokich ustawieniach w rozdzielczości typu 1280x720 lub niższej.

 

Ale prawda jest taka że jak autor ma jakieś niesamowite wymagania za te pieniążki, to niech lepiej kupi sobie PS4/XONE. 

Niestety w tym roku mogę pomarzyć o konsolach bo w salonie mam 30coś calowy telewizor a w moim pokoju 24[czy jakoś tak] calowe gówienko ;3 Raczej niezbyt fajnie by się grało na czymś takim :)

ps. W salonie cały czas ktoś okupuje telewizor :P

@Refresh 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...