Skocz do zawartości

Opinie o GB MA-790X-UD4


Recommended Posts

Witam, mogę tanio kupić tą płytkę GA-MA790X-UD4

http://www.gigabyte.pl/products/mb/spec ... d4_10.html

Jak myślcie jest ona coś watra? Całkiem fajnie się prezentuje, ale ma kilka wątpliwości: czy ma ACC bo nigdzie nie moge znaleźć tej informacji ?? No i ma "tylko" 5 faz zasilania procesora, czy to wystarczyło by do OC Thubana (zakładając że wyjdzie odpowiedni bios) :o

Z góry dzięki za wypowiedzi :o

Link to post
Share on other sites

Dzięki. :P

Poczytałem troche o tej płycie w necie i zaniepokoiły mnie wypowiedzi użytkowników forum pclabu

http://forum.pclab.pl/t463020.html

 

jednak nie jest ta płyta taka kolorowa, od dwóch dni posiadam tą płytę i niestety są problemy z wydajnością w grach, nie tylko ja tego doświadczyłem

Faktycznie, widze ze wystepuje problem z radkami 48xx, podobno mala wydajnosc 3D. A ja zamowilem to mobo :P

hmmmmmmmmm

ten problem nie jest tylko z radkami, ja na ta plyte ladowalem karty 8800gt oraz 7600gs - efekt byl taki sam, szybsze akcje obraz sie przycina na krotki czas

Najgorsze jest to że właśnie 8800GT sobie niedawno kupiłem ! :o

 

Co o tym myślicie :o

Link to post
Share on other sites

moze sie ktos ze mna nie zgadac ale ja w plytach glownych uwazam tylko asusa, jak na jesieni skladalem kom to wlasnie zastanawialem sie nad ta plytka ale w ostatecznoscie wziolem asusa m4a79xtd evo, pomimo ze to blizniacze plyty ale np. asus ma 6 faz zasil

 

chyba ze cena jest w granicach 250zl-300zl to bierz bo za ta kase nie ma niczego lepszego, ja jednak wole dolozyc i miec pewnosc co do sprzetu a za 6 miesiecy nie bedziesz pamietal o tym ze cos kupiles drozszego

Link to post
Share on other sites

heh akurat mam ta płytę i z początku miałem z nią pod xp problemy wiec jeśli chcesz siedzieć na xp to nie bardzo .ale jak odpalisz na win 7 to już inna bajka:) płyta miodzio jak masz okazje tanio kupić to bierz z miejsca i się nie zastanawiaj ,gdybym miał teraz wybor miedzy innymi płytami pod am2 + to bez zastanowienia wziołbym ja.

Ps to jest moja 1 płyta jaka kupiłem powyzej kwoty 100zł hehe no zapłaciłem 500zł i powiemtak warta jest była i bedzie tych pieniedzy no z czasem wartosc spada ale jak dla mnie jest za******a:)

 

i tak ma Acc ale z biiosem F2A

 

 

te przycinki są ale na xp dziwnie mi muliło mam tera wind 7 a wcześniej viste i jest spoko

 

 

Ja nie narzekam na wydajnosc ,wcześniej rzeczywiście si przeraziłem jak odpaliłem XP ale teraz nie zamieniłbym się nawet na asus crossfire formula III:)

 

 

a oc fsb rzędu 280 łykam jak chce:)

 

 

 

 

Wiesz tak jak pisałem nie chce ci jej wciskac ,ale naprawde jestem wysmienicie zadwolony oc rzedu 3.8 udało mi sie stabilnie,wiec zle nie jest jak na x 3 710 a co do tych przeskokow to dziwnie mi chodzi jedynie gta 4 rzeczywiscie sa tam przeskoki ,ale kazda inna gra mi chodzi jak talala ,procz haha nfs shift ale ja pi*****e głupia gra optymalizacja to jak w gta 4 shit,grałemw w kazda czesc crysisa metro ,Mirror's Edge,Battlefield Bad Company 2,MassEffect2,Modern Warfare 2,no i najwazniejsza gra dla mnie jakby mi zle chodziła to bym sie pocioł z miejsca na xp ta gra mi chodziła tragicznie zmieniłem na viste tera na win 7 i pieknie chodzi fps stabilne sa a o gre choddzi oczywiscie lfs,sory za błedy nie chce mi sie poprawiac zmeczony po pracy jestem:)

 

 

 

Tez sie bałem zęby kupić ja hehe no i z początku się przeraziłem haha- tu masz klink wczesniejszy sprawdz date se i sie zastanow czy mogłbym sie tak meczyc tak długo na tym mobo z [przycinkami? dalej ja mam nie wierzysz wydle fote z data heehe :rotfl:,albo jak mieszkasz blisko zor to wpadaj po testujesz se

Nie pisz posta pod postem. Zapoznaj się z regulaminem forum.

Link to post
Share on other sites

henry230 wielkie dzięki za wypowiedź, naprawdę dużo pomogłeś.

I niestety korzystam z XP i na razie nie zamierzam zmieniać :menda:

Czyli mówisz że na XP sie tnie... no trudno kupie coś innego

 

(tak na przyszłość to nie pisz posta pod postem bo modelatorzy się wkurzą :rotfl: )

Link to post
Share on other sites

Spox to nie sa przycinanie od słabego sprzetu tylko jakby chwilowy spadek fps ale tez nie do konca tak ,powiem ci ze za taka kase to bym ja kupił i do kupił winde 7:)Naprawde jest to fajne mobo ,ale hmm tylko nie dla xp,nie probowałem aktualizacji biosa bo po co?Wszystko mi smiga ładnie, ale powiem tak po tych wszystkich opiniach po roznych forach bałbym sie kupic to mobo ,jak kupiłem i odpaliłem xp to sie przeraziłem naprawde,ale kolega Lordus mi pomogł i powiedział ze na viscie wszystko chodzi ładnie i miał racje,wiec twoj wybor,ja moge dodac ze za chu.. nie oddam tej płyty nawet za 600zł:rotfl: a kupiłem za 500zł

Link to post
Share on other sites

Powiem ci ze troszke masz racji ze wolisz dołozyc ja juz miałem za pozno i nie mogłem wycofac mojego zakupu z poczatku byłem wsciekły jak odpaliłem xp:)ale nie chciałbym by ludzie mowili ze moje mobo to go**o bo bez jaj ,jak dla mnie to mobo jest ze sredniej połki jak nie wiecej za 300zł to to mobo jak mazenie,ale rzeczywiscie troszke bym sie bał na twoim miejscu a co do redakcji sorka za post pod postem ale ja juz taki jestm lubie na raty pisac,ale ok postaram sie dostosowac do waszych wymagan,

ps ignorus mysle ze byłbys mega zadowolonyz tego mobo za taka cene ,ale naprawde trza sie zastanowic nad zakupem jej,teraz z moja wiedza i tak bym ja kupił ,ale jak mam komus doradzic to po co mam pisac jakie z niej cacko ok dla mnie jest to płyta wypasiona w kosmos:)

naprawde w kosmos jaram sie ta płyta jak dziecko,ale jak mam komus pomoc to nie po to by wciskac wszystko ,nauczyłem sie tego w pracy:)wazne sa zalety i wady a wad ma tyle samo ile zalet,cieszko mi powiedziec jak ona sie spisuje teraz w Xp ,wiesz nie mam XP legalnego a na piracie nie chce sprawdzac,,tak jak pisałem po wyzej jakby mi sie spaliła płuytka i miałbym, do wyboru ktoras z płyt z am2+ to naprawde po takich perypetiach jakie przeszedłem pod XP to nie wachałbym sie i kupilbym ja 2 raz w koncu to moje ukochane cudo 1 plyta wypasiona z problemami co prawda ale tylko pod starym XP 32 bit nie wiem jak sie spisuje pod 64 bitach,szzczeze to mnie to nie interesuje wazne ze teraz smiga az milo.Ale tak naprawde kup se cos innego nie ze odradzam ,ale pewnie bys sie wkurzył na mnie ze ci doradzam a tu okazało sie by zemoja sztuka jest ok a twoja juz gorzej ,wiec po co ryzykowac,to ze ja bymzaryzykował 2 raz to ja ,nie ze jestem bogaty ale no coz sympatie czuje do niej:)Pozdrawiam

 

 

Ps wiem nie chcecie posta pod postem ale poc o mi od was pochwała po co mi to nie pomagam po to by ktos mnie chwalił za to mam to gdzies kumacie:)Zalezy mi na tym by ktos był po prostu zadowolony a nie ,siedział w domu i sie wkurzał jakim to nie jestem skur...... bo doradzałem to i o wo.

Tak po za marginesem to Wesołych Świat wszystkim Życze i fanboyom i normalnym urzytkownikom hehe tak na powaznie kazdy z nasz jest fanbyem tylko do pewnego rozsadku,wazne jest by kazdy przekazywał prawdziwe działanie danego sprzetu a nie tylko polecał ulubiona firme.P{isze o fanboyach czy jakos tak sie to zwał ,by sie zakonczyly chodz na Swieta te głupie teksty o firmach jedne sa lepsze drugie gorsze sam czasem potrafie po sapac ale coz staram sie nie robic tego ,ale coz wszystko zalezy od dnia jesli chodzi o mnie ,wiem ze to zle ale coz w tej chwili to trudno mis ie z czym popanowac ,wiec jesli kogos kiedys uraziłem to skorrzystam z sytuacji i przepraszam tak na swieta,ale sa to szczere przeprosiny:)

 

 

Jeśli wypowiadasz się na tym forum to przestrzegaj jego zasad. Nie pisze się posta pod postem (o ile nie minęło 6 godzin) i koniec!

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...