Skocz do zawartości

Co sądzicie o oficjalnych wymaganiach BF4


Recommended Posts

"Nasze źródła potwierdzają, że odczyt z pamięci PS4 jest o około 40-50% szybszy niż w przypadku Xbox One, a ALU w konsoli Japończyków jest wydajniejsze o 50%. Bez optymalizacji build można uruchomić na PS4 w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli przy 30 klatkach na sekundę. W przypadku Xbox One będzie działać on już w rozdzielczości 1600 x 900 pikseli przy około 20 klatkach na sekundę. Można wprawdzie wykorzystać tutaj SRAM, ale na chwilę obecną jest to trudne."

 

 

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/playstation-4-wydajnosc-konsoli-o-50-proc-wieksza-od-xbox-one.html

 

Ja też wierzę  :D

po prostu nasz koleżka henus ma jakieś do mnie uprzedzenia, jakbym napisał że jutro wstanie nowy dzień, albo że psy szczekają, to by zanegował nazywając mnie szaleńcem :D

Link to post
Share on other sites

Durny wniosek... przy FPS nie schodzącym poniżej 30 i średnim 37-43 na 7970 / 770 spokojnie można grać. Najgorsze są spadki poniżej 30 fps, a tych jak widać nie ma. CPU znając życie gra niewielką rolę i gra wykorzystuje maks 4 rdzenie. 

Chopie to jest frostbajt,  spadek z 60 na 48 czuć i to bardzo.

Edytowane przez se7enfiy
Link to post
Share on other sites

Z 60 nawet na 55 czuć...


po prostu nasz koleżka henus ma jakieś do mnie uprzedzenia, jakbym napisał że jutro wstanie nowy dzień, albo że psy szczekają, to by zanegował nazywając mnie szaleńcem :D

A co do tej wypowiedzi to zostawię to bez komentarza... nie żadne uprzedzenia tylko fakty.

Link to post
Share on other sites

Faktem jest to że ja widziałem grę na żywo! :o Hellloooł ? Umiesz czytać ? I wiem jak chodzi i wygląda i mówienie że to to samo co BF3 jest nie na miejscu.

 

// nie cytuj ostatniej wypowiedzi .daft

Edytowane przez .daft
cytowanie
Link to post
Share on other sites

a ja mówie że ps4 ma mocniejsze gpu niż Xkloc a nie że BF3 i 4 to to samo, halooooooooo


mówie tylko że BF 4 na ps 4 wygląda słaboooooo, "heloooou" i że ps 4 ma grafe jak 7850, "hellloł", i mniemam iż na tej konsolce w tych detalach co było testowane wygląda gorzej niz trójka na ultra na PC, co sam recenzent powiedział, i ON TEŻ WIDZIAŁ NA ŻYWO, A NAWET GRAŁ (tu zaskoczenie) TEŻ NA ŻYWO więc to że coś tam ujrzałeś to nie jest powód by się tym zasłaniać...

 

// nie cytuj ostatniej wypowiedzi .daft

Edytowane przez .daft
cytowanie
Link to post
Share on other sites

im się w głowach porąbało, a wygląda to tak jak BF3,  się pięknie rynek sam napędza, większość ludu poleci brać kredyty na nowy sprzęt żeby w to pociupać na max detalach a za 2 lata wyjdzie bf5 i znów skok jakości o jakieś 10% a wymagania 2x większe

Także polecam najpierw przeczytać to co się pisze a potem mówić że się tego nie mówiło ;)

a ja mówie że ps4 ma mocniejsze gpu niż Xkloc a nie że BF3 i 4 to to samo, halooooooooo

mówie tylko że BF 4 na ps 4 wygląda słaboooooo, "heloooou" i że ps 4 ma grafe jak 7850, "hellloł", i mniemam iż na tej konsolce w tych detalach co było testowane wygląda gorzej niz trójka na ultra na PC, co sam recenzent powiedział, i ON TEŻ WIDZIAŁ NA ŻYWO, A NAWET GRAŁ (tu zaskoczenie) TEŻ NA ŻYWO więc to że coś tam ujrzałeś to nie jest powód by się tym zasłaniać...

Te Twoje mocarne konsolki może mają "coś pokroju" ale niestety, możliwościami i mocą można je porównać do Pecetów z przed 3 lat ;) Wybacz... będzie można je porównać w dniu premiery.

Link to post
Share on other sites

BF3 używa więcej niż 4 wątki, wszyscy sobie wmawiają, że i5 zawsze wystarczy każdemu, otóż nie. BF3 używa 6 wątków i 2 pozostałe również są aktywne, BF4 na pewno będzie podobny. Co do grafiki, to wiele zależy od rozdzielczości i samego aa ustawionego, bo różnice pomiędzy fxaa a msaa są czasem rzędu 15fps, co jest dużą różnicą dla wydajności gry. Trzeba poczekać do premiery i potestować.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...