Skocz do zawartości

TVN Player - problem z odtwarzaniem


Recommended Posts

Od bardzo dawna mam z tym problem. W sumie o tym zapomniałem już, a dziś chciałem włączyć i to samo jak zawsze. Włączam program, startuje normalnie, reklamy wszystkie odtworzy mi bez oporów i przechodzi do emisji programu, a tu... Koniec.

 

Zawsze tak samo. Wczytuje mi czas trwania, audycja zawiera lokowanie produktu itp. Cały czas "ładuje".

 

Silverlighta instalowałem we wszelkich możliwych konfiguracjach, wyrzucałem wszystkie przeglądarki i pliki od nich. Po prostu wszystko. Efektów żadnych, ale reklamy odtwarza, co mnie najbardziej zastanawia.

 

Już nie wiem, gdzie szukać przyczyny, bo na żadnym z komputerów mi nie działa. Nawet router wyczyściłem i ustawiłem od nowa, choć niemożliwe, aby to miało wpływ. Czy macie jeszcze jakieś pomysły?

 

http://images62.fotosik.pl/154/12569cd5270e61a3med.jpg

 

 

Strona testowa - http://tvnplayer.pl/przetestuj-usluge.html

Wszystko na zielono z oznaczeniem OK.

Edytowane przez grzegorz01
Link to post
Share on other sites

Hej, miałem kiedyś podobną sytuację. Jak się okazało chodziło o zabezpieczenia DRM Microsoftu. Również kombinowałem ileś czasu, ale poradziłem sobie z tym instalując jakąś starą wersję Silverlighta i po automatycznym pobraniu aktualizacji zapytało mnie o program playready, po czym zaczęło działać. Podobno działa również ten sposób:

 

Windows 7

Start -> Mój komputer -> Organizuj -> Opcje folderów wyszukiwania -> zakładka Widok -> Prosimy zaznaczyć opcje Pokaż ukryte pliki foldery i dyski (prosimy także odznaczyć opcje ukryj pliki systemowe) -> Zastosuj

Następnie prosimy otworzyć katalog PlayReady (C:/Program Data -> Microsoft ->PlayReady) i usunąć całą zawartość katalogu PlayReady (prosimy nie usuwać katalogu PlayReady) lub zmienić nazwę tego katalogu np. na PlayReady1.

Link to post
Share on other sites

ja mam od jakiegos czasu dokladnie ten sam problem, wczesniej bylo wszystko ok

 

tez mi nie laduje seriali itp, ciagle kreci sie kolko

probowalam juz wszystkiego, przeinstalowywania silverlight'a - pomagalo na dzien, dwa, usuwania plikow z playready, nic, dalej to samo

 

"pomoc" tvn playera nic nie pomogla, stwierdzili ze u nich jest wszystko ok i tyle, a z tego co widze problem z odtwarzaniem ma coraz wiecej ludzi, na forach i na ich profilu fb co chwile ktos o tym pisze, a oni z tym nic nie robią...

Link to post
Share on other sites

To JEST problem z PlayReady - miałem to samo. Odtwarzało poprawnie test i reklamy a przy próbie odtwarzania jakiegokolwiek materiału buforowało w nieskończoność. I nie pomaga zwykłe usunięcie PlayReady w panelu sterowania - poszukaj na sieci metody jak to ręcznie usunąć i zainstaluj jeszcze raz (gdzieś miałem zapisany link do tej metody ale w tej chwili nie mam dostępu).

Link to post
Share on other sites

ja juz znalazlam rozwiazanie tego problemu i chyba rzeczywiscie byl po mojej stronie

 

robilam ostatnio system i jak sie okazalo nie zainstalowaly mi sie sterowniki do karty graficznej, ba - nawet jej nie bylo widac w menadzerze urządzen(mimo,ze komp normalnie dzialal), zainstalowalam najnowsze sterowniki pod moją kartę i wszystko smiga jak trzeba, zadne play ready i inne pierdoly tylko wlasnie nieszczesne sterowniki, takze sprawdzcie czy macie aktualne;)

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...