Skocz do zawartości

Chwilowe spadki kl/s. w Batman AC


Recommended Posts

W wyżej wymienionej grze zauważyłem dość częste spadki fps'ów. Jest to dziwne bo tylko chwilowe, np, latam sobie po wieżach klatki spadają do 30 a za chwilę przelatuję tą samą trasą i jest nieprzerwane 65. Wygląda to jakby się wczytywał kawałem mapy ale czasami takie lagi występują w zamkniętych lokacjach - też tylko na początku. Nie sądzę żeby to była wina podzespołów :

i7 4770k, gtx 780, corsair vengeance 16gb 1866mhz, chłodzenie dark rock 2. 

Nic się nie grzeje, nic nie jest podkręcane, dla porównania crysis 3 chodzi jak miód i nie zaobserwowałem aż tak wielkich dropów. Gram na najwyższych możliwych opcjach z wysokim physX i DX11. Czytałem że nawet na gtx'ie 690 są takie spadki, ktoś ma pomysł jak je usunąć ?

Edytowane przez rawegg
Link to post
Share on other sites

W wyżej wymienionej grze zauważyłem dość częste spadki fps'ów. Jest to dziwne bo tylko chwilowe, np, latam sobie po wieżach klatki spadają do 30 a za chwilę przelatuję tą samą trasą i jest nieprzerwane 65. Wygląda to jakby się wczytywał kawałem mapy ale czasami takie lagi występują w zamkniętych lokacjach - też tylko na początku. Nie sądzę żeby to była wina podzespołów :

i7 4770k, gtx 780, corsair vengeance 16gb 1866mhz, chłodzenie dark rock 2. 

Nic się nie grzeje, nic nie jest podkręcane, dla porównania crysis 3 chodzi jak miód i nie zaobserwowałem aż tak wielkich dropów. Gram na najwyższych możliwych opcjach z wysokim physX i DX11. Czytałem że nawet na gtx'ie 690 są takie spadki, ktoś ma pomysł jak je usunąć ?

Tak... to zejdź z Antyaliasingiem do x4 MSAA + DX11 ma dwie opcje Ambient Occlusion chyba i zmniejszyć jedną opcję albo wyłączyć bo różnic nie ma widocznych podczas rozgrywki... chyba że się przyjrzysz z lupą ;) A PhysX zostaw bo ja nawet z fizyką mogę bezproblemowo pograć na swoim GTXie ;)

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...