Skocz do zawartości

Ulepszamy sprzęt benchmarkowców: trzeci komputer mICh@eL


Recommended Posts

Jakiś karton znajdę, tylko nie mam żadnego styropianu, może jakąś gąbkę użyć :)

 

P.S: Kamil (haczyk90), możesz powiedzieć jak Ty to zapakowałeś :);)

Link to post
Share on other sites

No ja, jako iż nie tak dawno (prawie rok :)) temu kupowałem nową obudowę to miałem karton i te wkładki styropianowe. Komputer normalnie wsadziłem do niego i zakleiłem porządnie taśmą klejącą. Jeżeli jeszcze nie zamówiłeś kuriera, to zaznacz tam opcje, iż jest to delikatny towar, nie będziesz musiał się o niego martwić :)

 

Co do gąbki, to obwiń sobie cały przód, górę i dół tylko kawałkami, i tył też kawałkiem. Obudowa z przodu może Ci się uszkodzić, a z resztą nic nie powinno się stać. Mi DHL ułamał klapkę z obudowy z cd/dvd, ale to i tak zbędny bajer jest ;)

 

A i sobie wszystko dokładnie poprzykręcaj w obudowie, pospinaj aby nic nie latało i aby latające kable Ci czegoś nie uszkodziły.

Link to post
Share on other sites

Albo może pójdź do jakiegoś komputerowego i spytaj czy maja jakiś karton ze styropianami na zbyciu. Z doświadczenia wiem, że pewnie mają stertę na zapleczu :)

Raczej tak tylko szkoda, że Mich@el nie mieszka we wrocku. Napewno dałbym mu mój karton po mojej AEGIS bardzo mocny, a nawet po moim starym TRO-343 SHARK został po elite RC-331 także, no ale coż leć do komputerowego napewno coś poradzą.
Link to post
Share on other sites

Komputer już jest spakowany, a jutro przychodzi kurier po paczkę ;) Tak jak radziliście załatwiłem karton od obudowy, a styropian/pianka z jakiegoś CRT została odpowiednio docięta :)

 

Dzięki za pomoc :)

Link to post
Share on other sites

Czyli tym razem nie będzie takiej dyskusji jak zwykle, co proponujemy "do środka"?

 

Szkoda, bo to był jeden z fajnieszych elementów tej zabawy (jasne zasady i sensowny input reszty użytkowników portalu). Oprócz oczywiście radości wygrywającego / ej ;)

Link to post
Share on other sites

Komp już doszedł, jest na magazynie, do redakcji dotrze w poniedziałek :)

 

Macie rację, tym razem nie będzie dyskusji, co proponujecie "do środka" ;), to już zależy od 'ekspertów' z redakcji oraz sponsora AMD:

 

http://www.benchmark.pl/uploads/image/fotki_recenzje/logo_amd_the_future_is_fusion.png

http://www.benchmark.pl/uploads/image/fotki_recenzje/amd_dragon_platforma.jpg

Link to post
Share on other sites
http://www.livepc.pl">

Normalnie lepiej niż gwiazdka... ;) Mam nadzieję, że sponsor nie poskąpi i może rzuci dragonem.... :twisted:

Wiesz, ja swoją niespodzianke dostałem 24 grudnia ok godziny 10 xD

 

A co do redakcji, to w poniedziałek ja tu chcę widzieć już wstępny artykuł o komputerze Michała :)

Zgadzam się, bo ostatnio coś ciężko im to idzie.
Link to post
Share on other sites

Pan Tomek napisał, że to potrwa jeszcze przynajmniej tydzień, więc trochę sobie poczekam :). Ale mam nadzieję, że będzie warto, szczególnie mając w perspektywie paczkę od benchmark'a :lol: Myślę, że tym razem nie będziecie musieli tyle czekać na recenzję, co ostatnim razem :)

 

Pozdrawiam,

Link to post
Share on other sites

Na razie nie ma żadnych wieści, że już ukończyli ulepszanie :|, mimo tego, że po komputer kurier przyszedł ponad dwa tygodnie temu, dokładnie 12.03 :!:

 

P.S: Ciekawe ile jeszcze będę musiał czekać :D

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...