Skocz do zawartości

Płyta Główna Do 250zł Lga 1155


Recommended Posts

okej :) wezme ją a da sie chociaż minimalnie podkręcić proc ?
 


UU lipa to micro ATX chciał bym raczej jakiś ATX


Ze wsparciem Crossfire i Pełny ATX


http://www.kurtmedia.pl/product-pol-400118-ASRock-Z68-EXTREME4-GEN3-Z68-DualDDR3-1600-PCI-E-3-0-SATA3-DVI-HDMI-ATX.html a ta ?


czy ma zasilanie proca 4+4 pin?

Link to post
Share on other sites

okej :) wezme ją a da sie chociaż minimalnie podkręcić proc ?

 

UU lipa to micro ATX chciał bym raczej jakiś ATX

Ze wsparciem Crossfire i Pełny ATX

http://www.kurtmedia.pl/product-pol-400118-ASRock-Z68-EXTREME4-GEN3-Z68-DualDDR3-1600-PCI-E-3-0-SATA3-DVI-HDMI-ATX.html a ta ?

czy ma zasilanie proca 4+4 pin?

 

 

W czym przeszkadza Ci płyta mATX? W tej cenie ta Evga to bardzo dobry wybór. Wiem, że Evga to tylko się Wam kojarzy pewnie z kartami, ale robią też zasilacze, płyty i inne typu pierdółki; solidna firma.

Edytowane przez Klikacz
Link to post
Share on other sites

Witam, pozwolę się podpiąć pod temat, mam nadzieję że autor nie będzie miał problemów : ) 

 

Mój problem jest taki, posiadam grafikę ASUS GTX 670 OC, oraz chłodzenie na procka FeraPro 1224. Zamierzam wymienić płytę główną, obecną jest formatu ATX, zastanawiam się czy te dwa podzespoły zmieszczą się do tego typu płyty i nie będą się stykać nie potrzebnie, wiem że może to i głupie pytanie, kiedyś miałem mATX ale z mniejszą kartą i z boxowym chłodzeniem i problemów nie było, jednak obecne są ogromne i trochę się oto martwię. Jeśli mógł by ktoś rozwiać wątpliwość był bym wdzięczny. Pozdrawiam

 

Edit : Obudowa to Brutus 410.

Edytowane przez Luk1989
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...