Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam, dzisiaj jest mecz (kabaret), jak kto woli. Już o 20:40 zacznie się kupa śmiechu i jajca co nie miara z Robertę Lewandowskię und Partnerschaft. Chciałbym aby ten temat był poświęcony typowaniu wyników, jak i również do komentowania wszystkiego wokół dzisiejszego spotkanie (szydera mile widziana).

Typuje wynik 1:1

Jak myślicie Robertę strzeli dziś? Co sądzicie o powołaniu Brożka? Co w ogóle myślicie !


 

Link to post
Share on other sites

hahaha no miło by było zobaczyć wynik 0 : 5 bym się dobrze ubawił :D ale jak przegramy tylko 1 golem też będę zadowolony ;] Ważne  by nasi amatorzy nie pokusili się o strzelenie gola bo popsują statystyki :D Tak się zastanawiam jak by nasi grali jak by ustawienie obrócić i napastnik by był na bramce a bramkarz w ataku obstawiam że nic by się nie zmieniło i tak by stali w bezruchu :D

Link to post
Share on other sites

Polska piła jeszcze coś grała za Olisadebe, Krzynówka, Bąka, Dudka... To były twory przypadku i talentu, bo o wyszkoleniu mowy nie ma. Szkolenie zatrzymało się, albo inaczej w ogóle go nie było i nastąpił czas, że zaczęli nas wyprzedzać. TRZEBA INWESTOWAĆ W MŁODZIEŻ WSZYSTKIE PIENIĄDZE! Bo zbierać profity można właśnie dzięki nim. Co do tego meczu, to mam malutką nadzieję, że jakoś wygramy (jak zawsze, ślepo wierzę).

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

 

 

w których nasze reprezentacje dla odmiany coś osiągają

Akurat w mijającym roku nasze reprezentacje w sportach zespołowych praktycznie nic nie osiągnęły więc nie wiem, w co chciałbyś inwestować... No, chyba że w skoki narciarskie lub żużel ;) Dlatego też pozostaje młodzieżówka w kopaną.

Link to post
Share on other sites

tak, Żużel mamy drużynowe mistrzostwo świata i to nie po raz pierwszy, zajęliśmy pierwsze 6 miejsc (nie licząc trzeciego) na mistrzostwach świata w Lataniu Precyzyjnym, nasza reprezentacja Rugby też nieźle sobie radzi, a o różnych mistrzostwach w sportach siłowych czy sportach walk nawet nie będę zaczynał... powiem tylko tyle, że moją obecną trenerką jest sześciokrotna (wice)mistrzyni europy (i pewnie siedmio, w piątek startuje na kolejnych mistrzostwach w Sofii, słyszałeś o tym?) a parę lat wcześniej ćwiczyłem na sekcji z trzema byłymi mistrzami świata o których (prawie)nikt nie słyszał

 

tymczasem nasze wiadomości sportowe pier.dolą na okrętkę o piłce nożnej, jak to się wspaniale wykazujemy w walce z takimi tytanami jak San Marino - faktycznie, nie ma o czym mówić w Polsce sport to tylko piłka nożna, a reszta nisza, dno i metr mułu, skończ waść, wstydu oszczęć

Link to post
Share on other sites

Rugby? Poczekam aż będziemy walczuć na równi z Francją, Nową Zelandią i Australią :P

Co do speedwaya to interesowałem się tym w epoce profesora Hansa Nielsena i Tonyego Rickardssona. A teraz to naprawdę nie wiem - skoro jesteśmy tacy dobrzy to dlaczegoo indywidualnie nam tak słabo idzie?

Latanie precyzyjne... tak sport dla mas, w każdym mieście jest przecież małe lotnisko gdzie młodzi mogą ćwiczyć na szybowcach, co nie?

Sporty siłoww? Nie przepadam. Kojarzę tylko takie osoby jak Iwona Gudzowska, Paweł Nastula, Andrew Golota oraz Mariusz Pudzianowski i Jarek Dymek. Ilu z nich nadal startuje? Oczywiście tutaj łatwiej trenować bo siłownie oraz odpowiednie odżywki (jak i sterydy anaboliczne) są powszechnie dostępne. Wygląda na to, ze brakuje odpowiednich trenerów oraz kasy aby mlodziez mogla placic za godziny na silowni.

Ja osobiście wolę piłkę kopaną - i wcale nie mówię, że kibicuję naszym. Owszem lecz wolę ładniejszy football. Do tego dochodzi fakt, że jej trenowanie jest tanie - wystarczy piłka, plac, kilka słupków i pachołków. Lecz i tu brakuje porządnych trenerów. Na szczęście młodym się chce więc młodzieżówka czy trampkarze grają dobrze na tle innych państw. Problemem są jednak menagerowie co widać po rozwoju karier zawodników - dlaczego srebrne orły Wójcika tak kiepsko grały jako seniorzy?

O TV platformianej się nie wypowiadam bo szkoda słów...

 

Dzisiaj przegraliśmy z Anglią mecz o marchewkę 0:2. Cóż, mogło być gorzej - takie Węgry zostały na ten przykład rozgromione przez Holandię bodajże 1: 8 dla Oranje... Zatem nasz poziom nie jest najgorszy. Chyba.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Ciekawi mnie, dlaczego nie gra (nie został powołany) Obraniak. Skoro jego nie ma (ani też M. Lewandowskiego) to kto ma (będzie) celnie podawał piłki do R. Lewandowskiego (tudzież sam strzelał bramki)? Bo z tego co widzę to Polsce brakuje celnie podających oraz typowych "armat" do strzelania bramek - a Obraniak (imo) w jednej i drugiej roli, mimo wszystko, się sprawdzał w miarę dobrze przecież.

No i Sobiech jako alternatywa? Ło Matko Boska, kiedy on ostatni raz strzelił gola dla Polski? A tak, tak - w meczu z Lichtensztajnem 4 czerwca br. (a wcześniej jeszcze Łotwie 22 maja 2012 roku) - i tyle. Dwa gole to mizerny dorobek, zresztą w Hannowerze, z tego co widzę, też nie strzela ich dużo (raptem 8 w 37 meczach zeszłego sezonu)...

Może warto dać jeszcze szansę Frankowi "Łowcy bramek"?

Edytowane przez Igorrodz
Link to post
Share on other sites

Masz na myśli słynne wykonanie Mazurka Dąbrowskiego przez Edytę Górniak czy mecz Polska - USA?

A tak, mecz w deszczu i hattrick Paulety zapewne raczej ;)

chodzi o styl przegranych 2 pierwszych meczów. Edytka mi wówczas nie przeszkadzała, taki zajarany byłem tym wydarzeniem.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...