Skocz do zawartości

SATURION.pl


Recommended Posts

co mi możecie powiedzieć o tym sklepie ? 

 

nie robią ludzi w balon ? bo jest o wiele taniej niz na allegro.

 

Dzięki temu że większość zestawu (bo nie mieli zasilacza i RAM, które chciałem) kupiłem w tym sklepie, zaoszczędziłem 200 złotych na podzespołach wartych ok. 3000 zł. Jak dla mnie sporo. 

Nie wszystko mają najtaniej, ale pewnie z 99% tak. Gdzieś tam tłumaczą na stronie, jak to robią. Na dodatek wszystko przysłali w jednej paczce, a np. p.....e.pl zamierzał zapakować w dwie paczki, czyli zapłaciłbym nie 20, ale 40 zł za przesyłkę.

Jakoś bardzo szybko dostałem wszystko, nie pamiętam, ale chyba dwa dni po wpłacie.

Dziwię się, że ludzie kupują w innych sklepach.

Wierz albo nie, ale miałem zamiar coś na ten temat napisać na forum. Dotychczas byłem przekonany, że mimo różnic cen pomiędzy sklepami, zestaw jako całość wychodzi +- tak samo, bo jedno droższe tu, inne tam. Nie mogłem uwierzyć, jak skompletowałem koszyk.

Jedyny minus to długie oczekiwanie na "przewinięcie" strony, nigdzie tak długo nie kompletowałem koszyka.

 

PS

Mam wrażenie, że dają też dłuższe gwarancje od niektórych innych sklepów, ale nie porównywałem tego dokładnie.

Edytowane przez uppersilesian
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

czyli ogolnie godny polecenia sklep tak ? zamówię coś to nie dostane cegły ? :D

Ja nie dostałem :-)

Oczywiście skompletuj sobie koszyki w 3-4 sklepach i zobaczysz różnicę, za którą kupisz sobie piwa, żeby Ci się przyjemniej składało zestaw.

Polecam Raciborskie (warzą w otwartych kadziach, piwo leżakuje kilka tygodni, marzenie): Klasycznie warzone albo Pils, zwłaszcza Pils, takiego nigdy nie piłeś!! Cena trochę wyższa, ale osobiście wolę mniej, a smaczniej.

Smacznego.

Link to post
Share on other sites

Owszem. Zamówiłem u nich procesor i kartę graficzną o ile dobrze pamiętam :) - wychodziło najtaniej. Procek kreci się do 4,8 GHz więc nie jest źle :)

 

Generalnie wszystko świetnie zapakowane, 0 problemów z nimi. Ja jak najbardziej polecam :)

Link to post
Share on other sites

Ja zamówiłem kilka rzeczy, bo skusiła mnie oczywiście cena. Przyszły bardzo szybko i naprawdę bardzo dobrze wszystko było zapakowane. Teraz jak będę coś kupował to u nich jeśli cena będzie na konkretny produkt atrakcyjna :).

Edytowane przez AndreoKomp
Link to post
Share on other sites

Powiem tak, jeśli taniej coś wyjdzie wraz z KW w porównaniu z innymi sklepami to zamawiam w Saturionie. :) Szybka wysyłka, sprawna reklamacja, a przede wszystkim odpisują na maile.

 

I jeśli dobrze pamiętam Saturion i Komputronik to prawie to samo, ale z tą różnicą, że w Saturionie zwykle są niższe ceny. - ten sam właściciel.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...