Skocz do zawartości

SilentiumPC M23 - Video Recenzja


Recommended Posts

2@up

Ok rozumiem.

Natomiast mialem wiele uwag,ze moje filmy sa za ciche, wiec staram sie mowic glosniej.Byc moze ty akurat tego nie lubisz, nie znaczy,ze inni maja takie same preferencje.

Do tego nie obraz sie, zle mozna sciszyc i powinno byc ok ;)

Moze po prostu nie oceniaj po jednym filmie, a warto przejrzec kilak i spojrzec na caloksztalt ;)

Az przejrze moje filmiki i sprawdze czy powtarzam te slowa co chwila i jak z tym slowem masakra, bo nie sadze,zebym uzywal go czesto ;)

Ale dzieki za uwagi, trzeba nad soba pracowac.

 

1@up jakiego pana, nei przesadzaj.

A to co piszesz to akurat masz racje, powineinem sie l troche usmiechac i sam to zauwazylem, ale jakos srednio mi to idzie,zeby  to zmienic.

Edytowane przez Blackwhite
Link to post
Share on other sites

Mamy, Nam i naszej (w tej kolejności) to twoje ulubione zwroty. A "masakra" to jest wg mnie, ale to tylko moja subiektywna opinia.

 

Włąsnie ogarniam Silencio 650, tez ja teściłem.

 

polecam: http://www.benchmark.pl/mini-recenzje/cm-silencio-650-dla-kogo-ta-obudowa.html

 

Wszystkie foty wykonane przeze mnie :P 

 

PS

Co do ściszania. Owszem można to zrobić ale i tak barwa głosu pozostaje taka sama. Mówisz z gardła zamiast z przepony co powoduje, że głos ma wysoki "podźwiek" i to właśnie jest denerwujące :/ Do tego dohodzi pogłos (echo) w pomieszczeniu, w którym robisz filmiki co zwieksza efekt wysokiej barwy głosu.

Link to post
Share on other sites

To raczej sie nie zmieni,ze mowie z gardla, tak mam i nic z tym nie zrobie ;)

Teraz mam inny mikrofon, byc moze to cos pomoze w polepszeniu dzwieku.

Kilka filmow, zwlaszcza tych ostatnich bylo podglaszane programowo, bo jak pisalem wczesniej, ludzie narzekali na zbyt cichy glos.Byc moze stad taka nie inaczej.

Wiesz tak na prawde to sa recki sprzetu a nie recytownie wierszy :)

 

Ok ale sadze,ze temat schodzi z toru i nie o tym ten watek ;)

Edytowane przez Blackwhite
Link to post
Share on other sites

A ja, jako szary użytkownik pytam,

co się porobiło, że na konkurencyjnym forum jakim jest "pclol" na masową wręcz skalę poleca się "wyroby" SPC nawet przy takich budżetach jak 4-5 k . I nikt nie zareaguje?

 

Czy w dzisiejszych czasach tak mało ważne jest zadowolenie osoby, która przyszła po radę/pomoc .

Ciekawe ilu użytkowników już po zakupie czuje się rozczarowanych, tak jak ja gdy kupiłem zasilacz OCZ, który był polecany i miał być cichy :(

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Tutaj dość często mają miejsce równie kuriozalne sytuacje. Xor wspominał, o ile dobrze pamiętam, o jakimś mocniejszym SLI w M40 i o 780'tce w Brutus'ie 4xx :/

 

Dla mnie to debilizm, a osoby, które z premedytacją polecają takie rozwiązania skazywałbym na publiczną chłostę :P

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Niestety to w znacznej części wina niekompetentnych/podkupionych recenzentów. Często użytkownik kupiłby coś lepszego, bo go na to stać - kwestia tego, że nie widzi w tym sensu. Skoro pan recenzent twierdzi, o takiej M23 że jest właściwie pozbawiona wad, to mniej zaawansowany użytkownik nie widzi korzyści z tytułu zakupu np. ARC R2.

 

Gdyby jeden z drugim wspomnieli jakiej te chińczyki są jakości (uczciwie!) i co więcej może zaoferować porządna obudowa, to odsetek kosmitów ładujących GTX780 do Brutka by zmalał... ale proporcjonalnie do niego spadł by zysk dla pewnych ludzi, a to już być nie może tak. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

3@up nie wiem, nie widzilem pewnie wszystkich recenzji M23 , ale jakos nie chce mi sie wierzyc,ze kto kolwiek stwierdzil,ze ta obudowa nie ma wad.Mam wrazenie,ze masz duze sklonnosci do naginania faktow, a pozniej z tego nieswtorzone historie wychodza.Nastepna osoba podlapie co piszesz, doda cos od siebie i wychodza cuda.

 

Nie ukrywam,ze chyba niespelna rozumu czlowiek kupiuje M23 pod High End komputer, choc slyszalem i takie historie.Pytanie czy sa one prawdziwe, czy wyssane z palca, bo ktos cos napisal, ale nikt dokladnie nie wie co, gdzie i kiedy   ;)

Edytowane przez Blackwhite
Link to post
Share on other sites

Widziałem na tym forum zdjęcie komputera z 4770K i GTX770 w SLI na ROG'u ASUS, wszystko wpakowane do M40. 

 

"wady - wyłamywane śledzie i brak otworu EPS"

http://www.pctechreview.com.pl/obudowy/brutus-m23-pure-black-pierwsza-w-polsce-recenzja-najnowszej-obudowy-midi-tower-od-firmy-silentiumpc/

 

(recenzja linkowana /a jakże inaczej/ na stronie SPC)

 

I to są na serio wszystkie wady tej obudowy? :rotfl: Jakość wykonania? Chyba w innym wymiarze żyjemy.

 

@t.luk jak zawsze w wersji "atak" - idź pytaj Oleszczyka ile filmów nakręcił ;>

Link to post
Share on other sites

3@up nie wiem, nie widzilem pewnie wszystkich recenzji M23 , ale jakos nie chce mi sie wierzyc,ze kto kolwiek stwierdzil,ze ta obudowa nie ma wad.Mam wrazenie,ze masz duze sklonnosci do naginania faktow, a pozniej z tego nieswtorzone historie wychodza.Nastepna osoba podlapie co piszesz, doda cos od siebie i wychodza cuda.

 

Nie ukrywam,ze chyba niespelna rozumu czlowiek kupiuje M23 pod High End komputer, choc slyszalem i takie historie.Pytanie czy sa one prawdziwe, czy wyssane z palca, bo ktos cos napisal, ale nikt dokladnie nie wie co, gdzie i kiedy   ;)

Niestworzone to zestawy potem wychodzą za 5-6k z takim właśnie obudowami bez wad. Co tam - jest git bo gość nasłuchał się i naczytał, że zapakuje do niej 8 dysków SSD :rotfl:

Link to post
Share on other sites

Obejrzałem w życiu kilka tysięcy filmów, jednak w żadnym nie zagrałem i żadnego nie wyreżyserowałem. Czy to oznacza, że mam mniejszą wiedzę o kinematografii niż pan Zenek, który od 5 lat filmuje komunie i wesela?

Link to post
Share on other sites

Niestworzone to zestawy potem wychodzą za 5-6k z takim właśnie obudowami bez wad. Co tam - jest git bo gość nasłuchał się i naczytał, że zapakuje do niej 8 dysków SSD :rotfl:

Nie no ja Cie rozumiem, ale jak to mowil jeden z moich wykladowcow, oprocz instrukcji glowa :P

Choc fakt,ze sa tacy co maja kasy jak lodu, kupuja super kompy, niestety pustki w glowie.

Edytowane przez Blackwhite
Link to post
Share on other sites

Ci co mają pustki w głowie i kasy jak lodu to kupują akurat wszystko co drogie z danej kategorii, łącznie z obudową (i tutaj na czele stoją wszelakie Cosmosy i jemu podobne).
Natomiast Ci co mają 3-5tyś. zł. przychodzą i mówią, że na obudowę nie będą przepłacać bo w to inwestować nie trzeba, a potem wychodzi GPU za półtorej-dwa i obudowa za 150zł - więc akurat chłopaki dobrze powiedzieli, powielane jest durne gadanie, że te obudowy nie mają (wielu) wad a nikt nie mówi o tym co oferuje lepsza obudowa.

@rez
Ja mówię ogólnie - nie adresuję tego problemu akurat do Blacka, natomiast niepodważalnym jest fakt, że takie coś ma miejsce (ucieranie przekonania, że obudowa za 150-200zł to już luksus, a wszystko ponadto to dziwadło i strata pieniędzy)

Edytowane przez sid vicious
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites
Gość rezerwuar

No ale poprawcie mnie bo może się mylę ale czy w tych recenzjach nie pada sformułowanie, że ,,w tym przedziale cenowym'' to obudowa to i tamto?

Przecież nawet ostatnio coś tam u blacka zazerknąłem i dawał zestaw za 5500zł i dał tam Arc Midi R2 więc wszystko oki.

Link to post
Share on other sites

Jeśli coś jest badziewiem, to nawet otrzymane za darmo będzie dalej badziewiem... Pisanie o M23 "dobra jakość wykonania" to kpina w żywe oczy, zwłaszcza że nie ma tam żadnego afiksu typu "w swoim przedziale cenowym". Ale Cooling linkuje tą kpinę na swojej stronie, nieświadomy jegomość to czyta i wychodzą kwiatki.

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Słuchajcie 

 

Pienicie się na nierzetelne recenzje, a zapominacie linkować w tematach te rzetelne :P

Sam fakt, że napiszecie, iż coś jest BE i FUJ, dla wielu może nic nieznaczyć, a dla niewielu będzie znaczyło wszystko, ale poparte dobrym materiałem recenzenckim będzie mieć znaczenie dla wszystkich ;)

 

Pozostawiam do przemyślenia :D

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...