Skocz do zawartości

Sony Vegas Pro 12 - common language runtime execution engine


Recommended Posts

Kilka dni temu włączając Vegasa wyskoczył mi błąd:

 

An error occured starting Vegas Pro.

An internal error happened in the common language runtime execution engine

 

W detalach:

Failed to initialize script host.

 

Dzień, czy dwa przed tym błędem normalnie w Vegasie montowałem, renderowałem, a wcześniej przez długi czas użytkowania nic takiego nie było (wcześniej leciałem na Pro 11, ale z powodu słabej stabilności przesiadłem się na 12 - błąd również występuje na Pro 11) i nagle z tyłka zaczął mi wyskakiwać błąd i siły na niego nie ma.

 

Jest to błąd z .net workiem, problem polega na tym, że jest on zintegrowany z W7, więc na moją aktualną wiedzę trzeba robić albo reinstall systemu, albo przywracać system. Obie te rzeczy zrobiłem (reinstall był bez formata) i obie działały na kilka/naście godzin, a potem problem znowu wracał. Np. dziś po którymśtam przywracaniu systemu Vegas działał, nic nie robiąc na kompie, zrestartowałem go i problem się pojawił. Nieraz było tak, że bez żadnych instalacji i restartów, o godzinie 15 działał, a o 20 już nie.

 

W internecie jak szukałem, a szukałem długo NIE znalazłem rozwiązania, ale może ktoś z was je zna...

 

(reinstalacja programu i czyszczenie rejestru już były i nie pomogły)

 

Proszę o pomoc.

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dobra, aby zakończyć temat i informacja dla innych. Pomoc techniczna Sony udaje głupią i nie pomaga. Zróbcie format i po problemie (nadpisanie windowsa nie pomaga na dłużej niż dzień).

 

Temat do zamknięcia.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...