Skocz do zawartości

Recommended Posts

No więc tak jak w temacie, jaki dysk twardy o pojemności 500GB, w miare rozsądnej cenie? Mam na oku ten z allegro

http://allegro.pl/item975126825_hdd_sea ... _32mb.html

jak ocenicie ten dysk w stosunku do ceny? Obecnie mam jakiegoś samsunga 160GB no i powoli mnie zaczyna irytować ciągły brak miejsca na dysku. Ewentualnie 320GB też w chodzi w rachubę.

Link to post
Share on other sites

hej,

kup F3, naprawdę szybki i cichy dysk, też niedawno miałem to samo pytanie i koledzy z forum przekonali mnie do F3 (dzięki).

Te dyski z linku to po jakieś wymianie elektroniki są, ja bym nie brał, nawet za te 130zł

pzdr

Link to post
Share on other sites
Gość DANNY_79

Zgadzam się z Hookiem w 100%. Zawiodłem się na WD już parę razy (może miałem/mieliśmy pecha po prostu ale uraz został). Tak, bierz seagate 7200.11 lub .12. Nie bój się .11 sporo o nich mitów krążyło - w początkowym okresie miały wadliwe firmware, ale po update wszystko jest ok.

Link to post
Share on other sites

Hmm ciekawe ja mam 5 miesięcy i 23 dni włączonego kompa - i moje wd caviar black z 32mb cache jakoś żyją są dobre 2x500GB i chyba dokupię drugą taką parkę i raida zrobię:D Natomiast ja na samsungu się zawiodłem a dziewczynie wczoraj wsadziłem :o (bez podtekstów :) dysk seagate i jest wszystko ok:)

Link to post
Share on other sites

@browar0707

 

grz3chuu napisał, że tego brać nie warto. Tak jak to on napisał są one po wymianie elektroniki i jest to pierwszy argument który przemawia za tym by go nie brać (ma zresztą oczywiście racje). Lepiej jest dołożyć te 50 zł to Samsunga F3 i mieć wydajność i spokój, że nic Ci nie walnie w najmniej oczekiwanym momencie. Oczywiście jest to jak najbardziej możliwe ale zapewne w dysku z aukcji stanie się to o wiele szybciej ^^.

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...