Skocz do zawartości

Smartfon Samsung do 900zł


Recommended Posts

przy grach

MOŻE Angry Birds na tym odpalisz :)

 

 

korzystaniu z neta

wynik w SunSpider prawie 4000... to jakaś komedia :D

 

Dla porównania w tej cenia masz Lumia 820 której wynik w tym samym teście to okolo 900. (im mniej tym lepiej)

A z androidów S2 i S3 dużo lepsze od S7562.

 

Zerknij na to:

http://www.gsmarena.com/samsung_galaxy_s_duos_s7562-review-843p4.php

 

Szczerze NIE POLECAM tego S7562

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites
Gość usunięty

Każdy fon, poza tymi z Korei oraz Tajwanu, SIngapuru i Malezji, jest z Chin. :P

Ten Lenovo A820 od niektórych sprzedawców ma gwarancje realizowaną w PL a od innych wysyłka jest z Polski oraz polska faktura tj. ustawowa ochrona dwa lata. Trzeba tylko dobrze poszukać wśród aukcji ;)

Link to post
Share on other sites
Każdy fon, poza tymi z Korei oraz Tajwanu, SIngapuru i Malezji, jest z Chin.

Samsung ma fabryki w Chinach a jest z Korei  :P

 

 

 

Tylko czy autor zechce fona z Chin?

 

Każdy fon, poza tymi z Korei oraz Tajwanu, SIngapuru i Malezji, jest z Chin.

wiesz o co mi chodziło :D

Lenovo jest firma chinska i to jest maly problem... ciezko powiedziec jak z aktualizacjami bedzie... i jakimkolwiek supportem.

 

 

Ten Lenovo A820 od niektórych sprzedawców ma gwarancje realizowaną w PL

ciekawe jak to możliwe?

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

@ArioX

Nie wiesz co SGS2 Plus potrafi to po co się pchasz w wypowiedź ? Testowałem telefon i uciągnie to samo co czysty SGS2. Wadą jest nie możliwość przenoszenia aplikacji, ale po aktualizacji do JB w wersji 4.2.2 jest możliwość przenoszenia na kartę pamięci aplikacji. Na plus w nowym SGS jest bateria, trzyma dłużej i NFC. Na minus ta nie szczęsna pamięć, za mało jej trochę. Reszta to samo co SGS2.

Link to post
Share on other sites

SGS2 Plus ma mniej pamięci, 8GB zamiast 16GB. Oczywiście odejmij pamięc na Androida. Bateria w zwykłem SGS2 i w Plus jest identyczna, podobnie jak procesor oraz ekran, więc różnice wynikają raczej z oprogramowania. NFC to obok innego wyglądu oraz mniejszej ilości pamięci jedyna zmiana (o ile się nie mylę).

Link to post
Share on other sites

@ArioX

Nie wiesz co SGS2 Plus potrafi to po co się pchasz w wypowiedź ?.

Przypomnij mi w którym miejscu to ja się wypowiadam na temat SGS2 Plus, bo chyba coś przegapiłem...

 

 

P.S.

Swoją drogą mozilla007 to ty mi strasznie Igorrodz przypominasz...i na dodatek w momencie kiedy ty pojawiłeś się na forum to on jakoś przestał się na nim udzielać...

Edytowane przez ArioX
Link to post
Share on other sites

Przypomnij mi w którym miejscu to ja się wypowiadam na temat SGS2 Plus, bo chyba coś przegapiłem...

 

 

P.S.

Swoją drogą mozilla007 to ty mi strasznie Igorrodz przypominasz...i na dodatek w momencie kiedy ty pojawiłeś się na forum to on jakoś przestał się na nim udzielać...

 

Nie nie używam innego nicka. Akurat nie znam tego Igora, hmmm a może to Nazir :P

Link to post
Share on other sites

900 zł - kiepski przedział cenowy.
- SGSII Plus w obecnej cenie to gniot, także w porównaniu do SGSII. Samsung, tnąc koszta, zwyczajnie zarabia na tym samym modelu drugi raz.
- SGSII - w obecnej cenie to kompletna pomyłka. Okazje za 700 zł to podróby, badziewia z Chin.
- LG 4x HD - fajny wyświetlacz, obudowa; natomiast dupiaty dźwięk, kamera (niedziałający autofocus) i zdjęcia (szumy i kiepska ostrość).

Albo dopłacisz do SGSIII, Nexus 4, HTX ONE X, albo pchaj się w WP.

Edytowane przez Ave20
Link to post
Share on other sites

HTC ONE S super telefon, ale już bez wsparcia producenta. Wg mnie, postrzał w stopę. Patrząc na ceny HOX, to jego bym polecał, później SGSIII / Nexus 4 - oczywiście po dołożeniu 200 zł do funduszu.
W innym wypadku...przy obecnych cenach, Xperia T od biedy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...