Skocz do zawartości

Błąd Dhcp-Client 1001


Recommended Posts

Błędy Dhcp-Client 1001 Zdarzenie stanu konfiguracji adresu

 

Komputer nie uzyskał przydziału adresu z sieci (od serwera DHCP) dla karty sieciowej o adresie sieciowym 0x902B34307083. Wystąpił następujący błąd: 0x79. Komputer będzie ponawiał próby uzyskania adresu z serwera adresów sieciowych (DHCP).

 

http://vpx.pl/i/2013/09/02/blad_dhcp-client.jpg

Niby jest odnośnik do pomocy, ale nie bardzo wiem jak się za to zabrać 

 

http://technet.microsoft.com/en-us/library/8b15bccd-aeba-4c32-a436-a2e430dbe89f.aspx

 

Liczę na Waszą pomoc w sprawie tego problemu

 

 

Link to post
Share on other sites

Komputer w domu jest tylko jeden utworzyłem po prostu połączenie i tyle  ;) Internet mam z dialogu i do niego modem, w sumie to nie znam się zbytnio na tym, dlatego wole aby ktoś kto coś na ten temat wie napisał co i jak zrobić aby pozbyć się tego :)

Oczywiście sprzęcik jaki posiadam jest w sygnaturce do wglądu  gdyby był potrzebny. 

Link to post
Share on other sites
  • 4 miesiące temu...

Witam podepnę się do tematu, również mam ten sam problem co autor postu. Dostawca internetu również dialog, internet na światłowodzie 100mb, modem CC3942ES, ruter asus wl-520gc. Dodam, że taki problem błędu wyskakuje tulko na jednym komputerze Samsung RV515 (windows 7) IPV6 jest odinstalowane we właściwościach, na pozostałych dwuch (windows xp i windows 7) śmiga od razu. Na tym kompie samsunga internet zaczyna pracować dopiero po około 5-10 minutach. Proszę forumowiczów jak sobie z tym poradzić aby było na nim tak szybko jak na pozostałych.


Witam podepnę się do tematu, również mam ten sam problem co autor postu. Dostawca internetu również dialog, internet na światłowodzie 100mb, modem CC3942ES, ruter asus wl-520gc. Dodam, że taki problem błędu wyskakuje tulko na jednym komputerze Samsung RV515 (windows 7) IPV6 jest odinstalowane we właściwościach, na pozostałych dwuch (windows xp i windows 7) śmiga od razu. Na tym kompie samsunga internet zaczyna pracować dopiero po około 5-10 minutach. Proszę forumowiczów jak sobie z tym poradzić aby było na nim tak szybko jak na pozostałych.

Czy ktoś już wie jak sobie mam z tym poradzić?

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...