Skocz do zawartości

Najwydajniejsze chłodzenie za ok. 150 zł do Brutusa 410


Recommended Posts

SPC Fortis - wchodzi na styk i cenowo bardzo dobrze się prezentuje (120zł). Jak chcesz trochę więcej wydać to polecam HR-02 Macho 120 - do Brutusa wejdzie bez problemu, a warto dodać że prezentuje znacznie lepszą kulturę pracy, niż wspomniany wyżej Fortis.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że są różne wersje Kama Cross. Ta będzie dobra http://allegro.pl/scythe-grand-kama-cross-pod-intela-775-1155-1366-i3500787622.html ? Wydajność jest lepsza czy gorsza niż Macho 120 ? W tym teście chyba nie wypadł najlepiej http://pcfoster.pl/artykul/scythe-grand-kama-cross/428-4.html

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Jak myślcie Grand Kama Cross wystarczy do OC i5 3570 bez K w okolice 4 GHz (4.3 GHz, to najbardziej optymistyczna "progonza", bo póki co nie sprawdzałem jakie jest maks. BCLK dla mojej płyty) ? Kusi mnie prosty montaż za pomocą push pin. Są jakieś wentyle 140, które pasują do tego chłodzenia (otwory montażowe jak w 120) ?

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

Po ostatnich, drobnych pracach przy PC zacząłem mocno wątpić w sens kupowania szerokich coolerów, bo już teraz niewygodnie jest grzebać wewnątrz obudowy. Co sądzicie o Noctua NH-U12S, warto dopłacać (na forum jest oferowany za 200 zł), czy lepiej kupić 80 zł tańszego Fortisa ?

Link to post
Share on other sites

 

 

Noctua NH-U12S, warto dopłacać (na forum jest oferowany za 200 zł), czy lepiej kupić 80 zł tańszego Fortisa

 

Jak już grzebiesz przy PC i chcesz żeby to dobrze wyglądało to możesz się zastanowić nad jakimś megahalemsem... Robią je pod wygląd a przy tym są niewiele mniej wydajne niż podwójne wieże. No i masz cooler który będzie Ci pasował do ewentualnego upiększania kompa ;) 

Link to post
Share on other sites

Megahalems to rzeczywiście ciekawy pomysł za ok. 200 zł (mowa o srebrnej wersji, bo kolorowe są już za drogie), ale wyczytałem, że nie każdy wentylator da się na nim zamontować, chodzi po prostu o to, że musi on mieć "normalną", kwadratową ramkę, czy jeszcze o coś innego ? Z drugiej strony w podobnej cenie jest Phanteks PH-TC12DX z 2 wentylatorami w zestawie, a wydajność ma chyba bardzo podobną i w razie problemów z miejscem w budzie można zdjąć 1 wentylator.

Edytowane przez ehhhm
Link to post
Share on other sites

t.luk, a dlaczego jak ktoś pisze o Spartanach PRO HE923, to nie piszesz, że NOTORYCZNIE odpadają w nich ostatnie finy?

 

Nie suszarka, tylko nie jest najcichsze, wszystko i tak można wybaczyć ceną. Jeżeli ktoś szuka najwydajniejszej opcji, to jest to najlepszy wybór. Cena spadła już do nawet poniżej 142 zł.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...