Skocz do zawartości

effendi i jego frywolne wlepianie ostrzeżeń


Recommended Posts

Witam

Konto założyłem TYLKO I WYŁĄCZNIE z powodu, iż użytkownik effendi360 pozwolił sobie bezpodstawnie zablokować moje konto Ave20.

Otóż, dziś, wchodząc na podane powyżej konto, zobaczyłem informację iż konto zostało zablokowane na miesiąc z powodu:

"Za całokształt"

Co to jest za powód, pytam się? Za każde swoje przewinienie otrzymywałem ostrzeżenia, które wygasały i były dowodem moich przewinień na forum - także za "całokształt" sukcesywnie otrzymywałem ostrzeżenia.
Jaki jest więc powód tego ostrzeżenia skoro w przeszłości otrzymałem już odpowiednie ostrzeżenia gdy mi się to należało? Effendi360 ustala swoje własne prawa na mocy której może wielokrotnie - bez powodu, wlepiać ostrzeżenie "za całokształt" gdy w przeszłości ostrzeżenia już się dostało? Ile razy można dostać ostrzeżenie "Za całokształt"? 2? 5? 10? Bo effendi360 ma zły dzień?

Effendi360 to przykład nierzetelnej, nieodpowiedzialnej, niedojrzałej i stronniczej osoby z uprawnieniami do ograniczonego moderowania.
W przeszłości wielokrotnie ścierał się z użytkownikami, a fakt, że dziś wlepił mi bezpodstawne ostrzeżenie, to dowód na to jak bawi się uprawnieniami.

Proszę o usunięcie ostrzeżenia od effendi360 bo jest ono bezpodstawne. Facet wstał, obiad mu nie wyszedł to obudził się, że nie dał mi nigdy ostrzeżenia za "całokształt" - przypominam, że za "całokształt", za przebieg historii na tym forum - za każde przewinienie OTRZYMAŁEM JUŻ OSTRZEŻENIE.
Od chwili otrzymania ostatniego ostrzeżenia nie miałem ŻADNEJ okazji do otrzymania go ponownie, a mimo to, effendi360 wlepił mi je, bo ma problemy w domu, kaprys lub PMS T_T Wykorzystuje uprawnienia moderacyjne do załatwiania prywatnych animozji z użytkownikami.

Proszę nie usuwać tego wątku, a konto zbanować po wyjaśnieniu sytuacji. To nie jest normalne, by osoba z uprawnieniami moderacyjnymi zachowywał się w taki sposób. Ten facet nie ma pojęcia jak powinien zachowywać się moderator. Najwidoczniej uznał, że uprawienia do moderowania to świetna okazja do zabawy na forum i załatwiania prywatnych spraw. Taka samowolka Wam tutaj odpowiada?

Co się tyczy multikonta - effendi360 z przyjemnością wlepiłby mi ban permanentny na Ave20, ale informuję, że po ekscesie tego gościa, była to jedyna moja forma obrony i przedstawienia faktu, że effendi360 ewidentnie ma problemy z którymi próbuje radzić sobie kaprysami na forum.

Edytowane przez Ave25
Link to post
Share on other sites

Widzę, że niczego od ostatniego razu się nie nauczyłeś. Jakie było nasze stanowisko wobec publicznego prania brudów?

Zamiast tworzyć nowy bezsensowny wątek, napisz do Effendiego/moderacji/administracji na PW.

Link to post
Share on other sites

Widzę, że niczego od ostatniego razu się nie nauczyłeś. Jakie było nasze stanowisko wobec publicznego prania brudów?

Zamiast tworzyć nowy bezsensowny wątek, napisz do Effendiego/moderacji/administracji na PW.

To Wy niczego się nie nauczyliście - praw do zarządzania forum (w jakiejkolwiek formie) nie daje się w ręce amatorów szkolnych przepychanek.

Napisałem PW do wszystkich administratorów z prośbą o reakcję - póki co, zero odzewu (kolejny zresztą już raz).

To powiedzcie mi tylko jedną rzecz - czy po zbanowaniu konta można na nim pisać PW? (kiedyś sie nie dało)

Nie, nie da się.

 

A wątek zakładam po to, by KOLEJNY RAZ pokazać jak niedojrzały i problematyczny jest effendi360. Taka perełeczka wg moderacji, a uprawnienia do moderowania wykorzystuje do prywatnych celów.

 

"Za całokształt" - gościu, ja za "całokształt" sukcesywnie otrzymywałem ostrzeżenia. Jak odczuwasz dyskomfort w okolicy dolnej części pleców z racji że publicznie wystawiam Twoje chore podejścia do użytkowników, to poradź się specjalisty lub weź sobie urlop, a nie wykorzystuj moderację do samozwańczego wymierzania "sprawiedliwości".

 

Tego typu osoby nie powinny mieć żadnych uprawnień do moderowania!

Edytowane przez Ave25
Link to post
Share on other sites

Nie chcę stawać po niczyjej stronie, ponieważ "oskarżony" nie zabrał jeszcze głosu, ale ja na Twoim miejscu zgłosiłbym sprawę na PW do jednego z administratorów forum (o ile jest taka możliwość po zbanowaniu konta, zresztą założyłeś drugie).

Ty za akcję z trolowaniem panie GTX460 WON z tego forum i zakaz wypowiadania się w tematach tego typu.

 

@Ave Tobie też jak psu zupa się należy, więc cii... 

Link to post
Share on other sites

@Ave Tobie też jak psu zupa się należy, więc cii... 

To, że jadasz z psami zamiast przy stole, nie oznacza, że wszyscy podzielą Twój los.

Wpadasz tu, wyzywasz ludzi i uważasz się za "przykład"? Przykład czego? Ty też masz porąbany system wartości - tego typu wypowiedziami tylko to potwierdzasz.

 

A co się tyczy "należy nie należy" - ja za swoje przewinienia dostałem już ostrzeżenia, teraz może - z nudów, zaczniecie mi wlepiać ostrzeżenia z przedawnień? Dobrze, że założyłem ten wątek - Ty i effendi360 nie powinniście mieć żadnych uprawień moderacyjnych. Banda stronniczych dzieciaków udających "adminów".

 

Żałosne. Wciąż czekam na reakcję administracji. Tej sprawy tak nie zostawię. 

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...