Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witajcie!

Od dłuższego czasu irytuje mnie problem z nagrywaniem gier na moim PC. Wygląda to tak: ilość FPS nie spada poniżej 50 a ja mimo tego odczuwam mocne klatkowanie podczas gry. Dziwniej wygląda to, że nagrany film jest płynny, a nawet zbyt płynny.

Klatkowanie jest tak mocne i uciążliwe, że uniemożliwia spokojną rozgrywkę.

Nagrywam na takim sprzęcie:
- i5 2500k nie podkręcany

- 12 GB ram DDR3 Kingston HyperX

- Asrock P67 Pro3 B3

- Western Digital Caviar Blue 320GB

- Geforce GTX 670 WF III

- 1920x1080

- Ocz ZS 650W

I używam do tego MSI Afterburner. Nagrywam w 720p (przy 1080p FPSy lecą do +/-30, klatkowanie jest niesamowite). Czy to wina mojego dysku?

Link to post
Share on other sites

Z reguły nie powinno się nagrywać  na ten sam dysk na którym masz system i gre.(transfer nie wyrabia) Preferowałbym podłączenie drugiego HDD ~80GB i spróbować nagrywać na niego. 

Edytowane przez limera1n
Link to post
Share on other sites

Aha, to dzieje się od pewnego czasu.


Z Frepsem jest jeszcze gorzej, nagrywanie 10 FPS


Z reguły nie powinno się nagrywać  na ten sam dysk na którym masz system i gre.(transfer nie wyrabia) Preferowałbym podłączenie drugiego HDD ~80GB i spróbować nagrywać na niego. 

Tak się składa, że mam taki dysk (dokładnie 80GB xD), tylko stary i pełny :(

Link to post
Share on other sites

To akurat nagrywałem MSI Afterburnerem, nie będę używał Frapsa, gdyż nie ma w nim opcji zmiany rozdzielczości :(
Źle się wyraziłem, film da się otworzyć, ale po 1 sekundzie obraz się zatrzymuje a dźwięk idzie dalej (przez cały czas trwania nagrania).

BTW.  Mirillis Action jest płatny, a ja nie jestem aż tak zdesperowany, żeby płacić za program :) bo nie jestem też profesjonalistą.

 

Ops, teraz wyskoczył mi błąd:

 

 

 

Odczyt pliku nie powiódł się:

VLC nie może otworzyć pliku "G:\TribesAscend_2013_08_31_20_53_29_567.avi". (Bad file descriptor)

Twoje dane wejściowe nie może być otwarte:

 

 

 


?

Edytowane przez HECki
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...