Skocz do zawartości

Komputer dla gracza do 1700$


Recommended Posts

 

 

a co do grafiki to jaką gtx 780 od msi twin frozt czy evega ewentualnie może giguś ?
Jeden grzyb szczerze mówiąc - każda jest dobra i każda ma swoje "plusy". Osobiście wybrał bym najtańszą z tej trójki, ale pamiętaj że mowa o wersjach z autorskim chłodzeniem (EVGA ACX / MSi TF / Gigabyte WF).
Link to post
Share on other sites
Link to post
Share on other sites

Wd blue są lepsze od baracudy do tego narazie wole jeden
i  zmienił bym chłodzenie na to co ja polecam ;)  a ogólnie to fajny zestaw
a czy do tego zestawu można dać ramy z większą częstotliwością ? bo przy tamtym haswellu podobno nie opłacało się

Edytowane przez Netiux
Link to post
Share on other sites
Wd blue są lepsze od baracudy

A konkretnie w czym? ;)

 

Oczywiście że Phanteks, którego proponujesz, będzie lepszy (to chyba najwydajniejsze chłodzenie powietrzne na rynku), ale jak dla mnie przerost formy nad treścią ;) jak masz fundusze możesz śmiało brać

Edytowane przez BlueMike
Link to post
Share on other sites

 

 

Wd blue są lepsze od baracudy
To prawie identyczne dyski  ;) Osobiście wolę Seagate - jednak ciut szybszy jest. WD znowu ma gwarancję dłuższą i w teori są mniej awaryjne. Jeden i drugi to dobry wybór w sumie  8-)
Link to post
Share on other sites

własnie też czytałem że są mniej awaryjne a co do płyty nie lepiej dopłacić do gd65 ? i czym się różni gd65 od gd65 gaming ?
teraz tak sobie piszę a potem będzie trzeba wybrać co zostawić a co zmienić by się zmieściło w cenie bo jeszcze na monitor będzie trzeba parę groszy zostawić :P

Link to post
Share on other sites

Wd blue są lepsze od baracudy do tego narazie wole jeden

i  zmienił bym chłodzenie na to co ja polecam ;)  a ogólnie to fajny zestaw

a czy do tego zestawu można dać ramy z większą częstotliwością ? bo przy tamtym haswellu podobno nie opłacało się

 

W testach jest zupełnie co innego - http://www.purepc.pl/pamieci_masowe/test_20_dyskow_twardych_wd_i_seagate_o_pojemnosci_1tb_i_2tb?page=0,0

Link to post
Share on other sites

i chciałbym zostać przy tym msi i przy tej płycie głównej ;/

 

 

http://scr.hu/0oma/35inz

chyba złożę w tym esc wychodzi taniej

 

Odchudzone o ponad 700 pod kątem gier

http://www.morele.net/koszyk/

koszyk musisz zapisać by go pokazać

 

 

Link to post
Share on other sites

zostanę przy macho a zmiana procka nie wchodzi w grę :P
chyba będę musiał złożyć zestaw na esc.pl chodź nie wiem czemu nie jestem przekonany do tego sklepu ;/ może przez tą staro dawną stronę internetową nvm.
dlatego że wolę kupić wszystko w jednym sklepie niż w 15 ;/ a na morele jak patrzę to rzeczy są droższe do tego niektórych nie ma

Edytowane przez Netiux
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...