Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Kurna nie mam karty :D


 http://www.playergames.pl/sprzet/konsole/konsola-xbox-one-500-gbchyba raczej kupię nową bo jeden nie ma pudełka, drugi dowodu zakupu itp :P co myślicie o tym sklepie?


Nie trzeba już odpowiadać mi xd jadę po http://olx.pl/oferta/xbox-one-kinect-fifa-dwa-pady-i-wiedzmin-CID99-IDdjd2P.html#fde64e1300trafiło się dzisiaj jak nic :)


Bliziutko bo 15km ode mnie :P

Link to post
Share on other sites

No niestety nie wyrwałem, gościu chyba się rozmyślił zadzwoniłem do niego i umówiliśmy się że mogę przyjechać wieczorem bo teraz go nie ma i nie podał mi dokładnego adresu, mówił żeby zadzwonić przed wyjazdem do niego a potem wieczorem w ogóle nie odbierał i ogłoszenie znikło z tablicy :P Może był coś walnięty dlatego tak tanio i chciał tylko za przesyłką i przelewem na konto :P a teraz tak patrze też na nowe i czm np tutaj http://swiat-gier.com/xbox-one/13006-konsola-xbox-one-500gb.htmljest napisane Xbox One TH? :P

Link to post
Share on other sites

Tak właśnie w wielkim skrócie wygląda kupowanie na OLX :D

Kiedyś chciałem kupić xboxa to na 20 wysłanych wiadomości z okolic 60km odpowiedziały 2 osoby, od jednej z nich kupiłem, za normalną nieatrakcyjną cenę, bez żadnego napalania się na edycje limitowane. Oni tylko czekają, żebyś im wpłacił pieniążki na konto i tyle je widziałeś :)

Link to post
Share on other sites

Dlatego ja szukam max 100km od mojej miejscowości i jak coś to z odbiorem osobistym :P


A Screen Tearing w grach jest strasznie widoczny na xbox one?  jak go kupię na pewno forze horizon 2 ogram calutką :D i będę grał w to co dają z golda, na pewno kupie też dying light enhanced edition i właśnie oglądałem frame rate test z dying light i nie jest źle tyko w 1 lokacji klatki spadają i to być może nie była gra z najnowszym patchem i widziałem że jest dość duży screen tearing takie paseczki przechodzą przez ekran. Czy może tego nie widać, tylko na frame teście jest to na czerwono zaznaczone i dlatego rzuca się w oczy? 

o ten test chodziło ;)
Link to post
Share on other sites

Chyba jednak pójdę w PS4, jednak ma lepsze bebechy a xone tylko dlatego, że forza jest to bym kupił :P

Sugerowanie się bebechami w tej generacji konsol nie ma sensu.

Popatrz raczej na exy obu konsol, w końcu konsole kupuje się dla gier :)

Link to post
Share on other sites

Tak kupiłem ale nie tą ofertę XD wiem że można się pogubić ale to nie taka łatwa decyzja :D


Jaaa, żeby pobrać te gry z x360 na xone w ramach wstecznej kompatybilności, nie mając 360 trzeba kartę podpiąć na stronie www? Lipa jak luj bo nie mam karty i nie da rady.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...