Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Liznąłem tej nowej Forzy... Powiem tak, że graficznie bardzo dobrze, płynność tak jak w Forza 5 - obiecane 60fps robi robotę. Grając w Horizon 2 czasami przed pracą przyzwyczaiłem się do tamtejszej "płynności" i teraz jakoś tak dziwnie mi się grało :P

Widać że lepiej rozbudowana będzie ta część i może nie będzie taka nudna jak 'piątka' ;)

 

 

 

Kupiłem Titanfalla,

 

To teraz będę mógł wysyłać zapro jak będziesz online :P

 

 

 

Xbox One Elite Console

 

Może nabywcy Elitki nie będą narzekać na 5cio godzinne instalowanie gier...

A co do pada to chętnie bym sobie go przygruchał do siebie ;D

Link to post
Share on other sites

Grałem trochę w CODa, zainstalowałem Demo Destiny i trochę mnie denerwuje 30fps a poza tym czułem się zagubiony w tej grze.

Do klatek może i bym sie przyzwyczaił (nie grając w CODa) ale w mojej ocenie chaos, nie mogę się połapać (chyba że demo jest takie a nie inne, nie ma całej otoczki, wprowadzenia). 

Link to post
Share on other sites

dodo ja miałem dokładnie to samo. Miałem grę 2 tygodnie i przez ten czas jej nie "zrozumiałem". Może ja nie umiem grać w gry :/ PS mabrothrax czy Ty nie miałeś przypadkiem obu konsol ? Zostawiłeś tylko Xone? Dlaczemu ? (zastanawiam się nad jakimś sprzętem bo PS4 musiałem sprzedać, żeby do fury dołożyć :)

Edytowane przez Cepheus119
Link to post
Share on other sites

Aktualnie Destiny może być trochę dziwne, ale ponoć Taken King ma zmienić podejście do fabuły - oby.

 

Napisałem trochę dodo o tej grze w PW, jakby ktoś chciał mogę tutaj wkleić mój opis tej gry - taki w skrócie.

 

Tak, miałem obie konsole i zostawiłem X1. Czemu? W sumie to tak:

 

- Tańszy xbox live gold od PS+

- Ciekawsze gry w xbox live gold

- Lepszy wykonanie konsoli

- Jest praktycznie niesłyszalna

- EA Access

- Halo 5, Forza 6 :D

  • Popieram 4
Link to post
Share on other sites

Mnie jeszcze mocno GoW chyba przekonuje .. mam wielki sentyment do tej serii. Tak proszę o opis gry Destiny jak krowie na granicy ;) W zasadzie to nawet mogę nie kumać fabuły chociaż "okoliczności przyrody" - te opuszczone pustkowia, księżyc itd mi się bardzo podobają i mają klimat także możnaby się przyjrzeć fabule, ale wiem, że to gra sieciowa więc proszę o jakąś instrukcję jak w to w ogóle grać i o co chodzi.

Link to post
Share on other sites

Coś w ten deseń:

 

Destiny to taka hybryda pomiędzy mmorpg a fps'em. Dobrze będzie jak kupisz grę z nowym dodatkiem i zaczniesz od początku, ominie Cie sporo pierdół i niezrozumienia które twórcy gry zafundowali ludziom na początku żywota tej gry  :)

 

Masz tutaj typowy system poziomu postaci (w dodatku 40 poziomów) i ekwipunku który można spotkać w grach rpg. Levelujesz, zdobywasz lepszy ekwip na wyższy poziom itd. Tower, to nic innego jak takie miejsce socjalne, odbierasz tam różnego rodzaju questy (główne, poboczne, tzw. boutnies). Możesz tam również kupować sprzęt, albo tańcować na środku placu z ludźmi. Mimo, iż jest to świetne miejsce do pogadania, niestety nie ma w grze żadnego chatu, czy też voice czatu na większą skalę niż Twoja drużyna podczas meczu pvp, czy zadań pve.

 

Idąc dalej, obok misji głównych dotyczących fabuły masz również tzw. Strike'i, gdy odpalasz je z playlisty matchmakingowej, dobiera Cię do dwóch innych ludzi i robicie pewnego rodzaju dłuższą trudniejszą misję powiązaną z główną fabułą (na przykład, skasować pewnego płatnego zabójcę). Misje są rozbudowane i dosyć długie, można je odpalać na różnych poziomach trudności - im trudniej tym większa szansa na ciekawsze skarby.

 

Raidy to już zabawa na wyższym poziomie, nie dość, że są cholernie trudne to jeszcze nie ma do nich matchmakingu, oznacza to, że musisz mieć 6 znajomych z którymi się zgadasz, po czym dopiero można iść odpalać raid na którejś z planet.

 

Ostatnio do gry dodano również Więzienie Starszych, są to serie wyzwań na różnych arenach za których ukończenie otrzymujesz ekwipunek itd.

 

Poza tym, jak znudzi Ci się strzelanie do różnego rodzaju mobków, zawsze można wskoczyć na arenę PVP i zawalczyć w bardzo popularnych trybach z innymi graczami - deathmatch, dominacja, FFA lub bardziej esportowy 3v3 bez spawnów.

 

No i na każdej z planet masz jeszcze tzw. patrole. Czyli latasz sobie randomowo po planecie na którą poleciałeś i mogą Cię spotkać losowe eventy jak np. ochrona stacji wiertniczej, pozyskanie danych ze zniszczonej satelity, czy klasyczne skasowanie ważnego celu który właśnie wylądował w okolicy.

Link to post
Share on other sites

Dzisiaj odpaliłem w końcu Metal Gear Solid V The Phantom Pain na Xboxie One no i moja opinia to jest taka że 10/10 i nie dziwię się że przebiło wiedźmina nawet drobinkami w recenzjach :D! Nie wiem od czego zacząć ale zacznę standardowo, Grafika wygląda Suuuuuuupeeer te widoki do o-koła,postać wszystko no po prostu rewelacja zwłaszcza te otoczenie obok nas no skały to jak prawdziwe życie aż dostałem tak zwanego " kręcenia głowy lub bólu  " kiedy widzę grafikę która mnie powala :x ( i muszę zrobić krótką przerwę )   Grywalność 10/10 sterowanie, jak i cała akcja postaci też 10/10, jako że gram od dziecka zaczynając od mgs1 to poczułem te grę :) po prostu gra jest super to co oczekiwałem od początku jak i te trailery vs gra to nic mnie nie zawiodło i nawet jest co 5 sekund  napis " A Hideo Kojima Game " :)
jak obczaję jak przerzucić screeny z gry na usb czy coś to wrzucę bo złapałem super momenty to wrzucę tutaj w spoiler czy coś :D

Edytowane przez rrwwjunior
  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Przerzucanie screenów to istna katorga. Musisz założyć konto na one drive od M$, bądź już je tam masz i tam wrzucić te screeny a później na PC zalogować się na swój dysk przez przeglądarkę i je pojedyńczo pobrać. Wszystko jest niejasne źle opisane i nieintuicyjne, jak zresztą cały xbox

Link to post
Share on other sites

miałem pytać jak przełożyć ss  :) więc spróbuje z tym OneDrive  a co do pytania z 3 nabojami itp to masz 2 bronie  ^^ ( 3 jeżeli liczysz jego reke  :D ) , możesz grac jak chcesz na kilka sposobów możesz się skradać i próbować zabijać po cichu dusząc itp, albo wpaść z bronią strzelać zadyma itp  :D lub mieszankę albo w ogóle nikogo zabijać, odwracasz uwagę czymś i tyle ;D także na taki sposób jaki chcesz.

 

Zdjęcia , jakość nie wiem czy spadła ale widoki w XO są piękne 

 

 

Edytowane przez rrwwjunior
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Rrwwcostam co do zdjęć... Chyba nie grałeś jeszcze w gta 5. Ja ogralem wersję na ps3 a ta po prostu zmiażdżyla wszystko co do tej pory zobaczyłem, w tym zmodowana 4 nie tylko graficzne ale i fabularnie. Np wykonując misję i podróżując autem usłyszymy w radiu naszą fabułę, że dajmy na to Chińczycy porwali michalela de sante czy jak mu tam było. Co do screenow wolał bym je jednak tak dla odmiany np zapisywać na dysku zewnętrznym lub pendrive I nie czekać aż się dodatkowo przesla w chmurę. Xb1 nie posiada także sensownego nagrywania filmu z rozgrywki - ostanie 5-15 minut się nie liczy, nie pamiętam ile dokładnie, dlatego że konkurencja uruchamia już streaming live prosto na Youtube 1 przyciskiem "share".

Film który swoje zajmuje także trzeba pchać w chmurę.

Edytowane przez misiek998
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...