Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Ja nie wiem bo go nie otwierałem xD


mam pytanie dokładnie te konta  z Goldem na miesiąc po 5 zł na allegro.
to jak wtedy uruchomić te 2 konto żeby Gold działał tez na pierwszym, bo nigdzie nie mogę znaleźć instrukcji ;/

głownie mi chodzi o to żebym mógł się zalogować i dzięki tamtemu kontu grać też u siebie online ( na głównym ), i ewentualnie przez miesiąc MGS ground zeroes dla save i achivmentów które przejdą na konto główne. 

 

 

 

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Gamescom 2015: Metal Gear Solid 5 na Xbox One w 900p i 60 klatek

 

 

 

Yeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeey 900p i 60 klatek , myślałem że 720p będzie co i tak wyglądało dobrze a tutaj 900p gdzie prawie i tak nie widze różnicy przy 900 a 1080p 


Raczej nie da się takiego czegoś zrobić za dobrze było.

 

Ale multiplayer jakoś działa wtedy na głównym koncie, tylko jest ta wada że gry z golda będą zawsze na tamtym drugim koncie ( i jak wygasną to nie będzie jej ) i nie przejdą na główne , a mi chodzi tylko o osiągnięcia. W przypadku ps4 tak było że osiągnięcia wpływały na główne konto ,a gra była z 2 konta 

 

 

EDIT : już znalazłem, po prostu drugie konto trzeba ustawić żeby konto mogło udostępniać usługę Gold dla innych kont w konsoli 

 

Tylko teraz jak dodać 2 konto do konsoli ._.?

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

 

 

konsola to inny poziom kultury grania 

 

Masz racje. Inny dużo niższy . . . http://www.psxextreme.info/public/style_emoticons/default/reggie.png 

 

A tak naprawdę to tylko pusty frazes lansowany przez Bigiego jakiś czas temu. Alior banku się naoglądał poczciwiec. Może tak było za czasów ps2 i 3. Teraz obecna generacja boryka się z bardzo podobnymi problemami jak PC. A X one to już praktycznie pecet. 

 

Nie twierdzę, że konsole to gorszy wybór. Jest to sprzęt inaczej stargetowany. 

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Ja jestem zdania, że wyciągając obecną konsolę za 5 lat ze strychu na pewno znajdziemy coś do ogrania, np któraś forza, ale równie dobrze mógłby to być wiedźmin czy dragon age. Na pecetach gra się w to co jest aktualne i aktualnie dostępne do pobrania :D

Po 5 latach pecet będzie za słaby do grania w nowe produkcje a te starsze będą raczej pomijane. A nawet jak najdzie nas ochota na coś konkretnego (wiem co macie na myśli) to może okazać się, że windows 10 przyszłej generacji nie uruchomi starszej gry.

Mniej więcej tak, jak to, że diablo 2 najlepiej działało na windows XP. Albo mój ulubiony midtown madness, albo... Te starsze komputery dziś się wyrzuca 

Link to post
Share on other sites

W sumie przypomniałem sobie, że pecetowcy dzisiaj nadal grają w skyrima, ulepszając tekstury, więc w sumie to masz rację. Od tych 5 lat nie przypominam sobie aby wyszło coś przełomowego, najwyżej multiplatformy i porty z konsol. A skoro już przy starszych grach jesteśmy nie doliczę się ile gier ograłem na ps3, których nigdy w życiu nie kupił bym na PC, bo odeszły one w zapomnienie i nie są już dostępne, albo są, ale nie chcą działać z windows 7, albo ciężko znaleźć je gdziekolwiek... Takie F.E.A.R 3, albo Mirrors Egde, albo nie wiem głupie starsze części Call of duty, czy metal gear solid,czy ktoś w to gra dziś na PC? Szczerze wątpię. 

Dziś gra się w darmowe mmorpg, lub moba na PC :)

Edytowane przez misiek998
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...