Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Te gry w FHD co mają być lepsze graficznie od Crysis'a 3? [...] please. Nie pogrążaj się.

a dlaczego nie? juz killzone;sf jest co najmniej na poziomie c3 lub może i nieco wyższym.

 

Widziałeś, jak wyglądają postacie na POKAZOWYM materiale z nowego CoDa?

a kogo obchodzi jakis tam cod(i to jeszcze pokazywany na x1)

 

Oni powieniedzil, że gry na nowe next geny nie będą ładniejsze od Crysis'a 3.

powiedzieli że tytuły startowe  nie będą ładniejsze.

Poza tym gdzieś troll z cryteku piwiedział chyba cos takiego, że next geny nieznacznie przewyzszaja mozliwosci ce3.

Po 1. tech dema zawsze wyglądają lepiej, niż gry oparte na danym silniku.

bzdura.  porównaj sobie tech demo ue3 z gears of war 3.

 

A brałeś pod uwagę, że klocek będzie miał dodatkowo 32mb eSRAM który to zniweluje różnice między ddr3 a gddr5 a

nie zniweluje tych różnic tak do końca, ale to i tak nie ma aż takiego znaczenia. Najwieksze znaczenie ma gpu, a tutaj  ps4 ma o 50 % wieksza wydajność.

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites
bzdura.  porównaj sobie tech demo ue3 z gears of war 3.

 

Weż pod uwagę to , że gearsy 3 wyszły na Ue3 po mocnych sterydach ;)

 

 

 

nie zniweluje tych różnic tak do końca, ale to i tak nie ma aż takiego znaczenia

nie do końca

to pamięć "stała" bez poptrzeby odświezania jak ddr3 i gddr5 i z czasem dostepu w ns 7 razy mniejszym niż Gddr5

najważniejsze informacje w tej pamięci sa doczytywanie do CPU i GPU z pirunujaca szybkosćią a jak zrobią z tego buffer to łojezuuu.. ;)

Link to post
Share on other sites

but will mandate regular checks to verify the authenticity of games.

Ale widać jaką MS ma 'urazę' do piratów po obecnej generacji. Zresztą X360 "pękł" niedługo po premierze i z pewnością, gdyby nie to zyski z tej generacji byłyby o wiele większe. Mimo że X360 od początku był tańszy  w produkcji od PS3, a także tańszy w kwestii "dev", to piraci mocno się naprzykrzyli. 

 

Mam skrytą nadzieję, że ŻADNEJ konsoli 8-gen w prosty sposób nie uda się złamać, mnie jako osobie kupującej oryginały wyjdzie to tylko na korzyść. 

 

A tak offtopując: co raz częściej myślę o zakupie Nintendo Wii U, high-endowy PC już mam to też PS4 i XO wrażenia na mnie nie robią, a "każualowe" tytuły od Nintendo zawsze wciągały mnie na wiele godz. 

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

Myślę, że XO i PS4 z racji architektury, zostaną szybko złamane... Piracić nieładnie ale czy płacąc nieraz ponad 200zł za oryginała, nie czujesz się wydymany ?



 

 

co raz częściej myślę o zakupie Nintendo Wii U

 

Też o tym myślałem, ale na tej konsoli kompletnie nie ma w co grać ! :(



 

 

"każualowe" tytuły od Nintendo zawsze wciągały mnie na wiele godz.

 

Mało Ci INDIE/ARCADE na pececie ? :o

Link to post
Share on other sites

Nie płacę ponad 200zł za oryginała, bo... gram na PC albo w gierki z Xbox Arcade, a te kosztują raczej skromne pieniążki. 

 

Co do złamania ... Vita ma architekturę stricte smartphone'ową i oklepaną, a jednak nie pękła. Nie ma to nic wspólnego z architekturą bebechów, a raczej z zabezpieczeniami jakie zastosowano. 

Link to post
Share on other sites

Faktycznie podsumowałeś, głupawy fanbojski spam porównujący konsolę, w sprawie której nic nie jest pewne, do konsoli której nikt nie widział. 



Też o tym myślałem, ale na tej konsoli kompletnie nie ma w co grać ! :(

Bayonetta 2 w drodze, a jedynka była jednym z moich ulubionych tytułów na iksa. Monster Hunter - zawsze miło widziany u mnie, tak samo jak wszystko z "Mario" w tytule. Chętnie sprawdziłbym ZombiU, no i kwestią czasu jest nowa Zelda i Metroid. 

Link to post
Share on other sites

Człowieku weź trochę wyluzuj. Taki spięty jesteś że mam wrażenie że w garniaku śpisz ;) Pokazałem jak na pierwszy rzut oka to wygląda. I fanyboy?? Posiadam xboxa i martwie się jak M$ chce zniszczyć tą konsole.

 

ps: Nie chciałem nikogo obrażać w razie czego.

Edytowane przez overclock
Link to post
Share on other sites
Piracić nieładnie ale czy płacąc nieraz ponad 200zł za oryginała, nie czujesz się wydymany ?

 

 

Ja nie czuję się wydymany kupując nową grę na konsole, ponieważ wiem jak ludzie musieli się natrudzić, żeby zrobić gierkę, tym bardziej na Cella nie wiem, co wy macie z tymi cenami za czasów PSX nowa gra tak samo kosztowała 200-219 i nikt nie widział problemu.

Edytowane przez Light56
Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

 

 

ponieważ wiem jak ludzie musieli się natrudzić, żeby zrobić gierkę

 

Uhu...huuu.....heeee...buhahahahahahahahaaaaaaaaa :hahaha:

 

Ta, natrudzili się, szczególnie podczas "kontroli jakości" jakichś 80% gier, które teraz wychodzą  i są w dniu premiery niegrywalne. :]

Link to post
Share on other sites
Gość effendi360

@Light

 

Miażdżąca większość tytułów teraz to kopiowanie sprawdzonych, oklepanych schematów i sequele - gdzie tu widzisz trud autorów włożony w stworzenie kolejnej gry, która docelowo tak naprawdę wcale nie ma bawić gracza. Ma się po prostu sprzedać. :]

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

@Light

 

Faktycznie płacenie ponad dwóch stów za kopiuj wklej, często 5-6 godzin zabawy w singlu i dodawane co rusz płatne DLC jest tego warte. Długo się nad tym trudzili, żeby wykombinować taki skok na kasę. Trafnie podsumowują to słowa byłego trenera naszych pseudo-kopaczy Janusza Wójcika, który na odprawach przedmeczowych pytał zawodników: "Co dziś robimy panowie?" - "Golimy frajerów!"

Link to post
Share on other sites

@UP

Tak takie gry, które na kilka godzin omijam szerokim łukiem dlatego każdy zakup przemyślam 2 razy czytam troszkę w necie o danej grze i wiem czy warto a o moje kochane tytuły np Final Fantasy nie muszę się martwić, bo wiem, że kupując kolekcjonerkę nie wywalam kasy w błoto, a jeśli chodzi o DLC kupuję te, które mi się podobają i jedynym DLC, które kupiłem ogólnie przez wszystkie moje granie to wszystko do FF XIII-2 i MGR nie bez powodu wbiłem 400 h w FF XIII/289+ FF XIII-2.

Link to post
Share on other sites

MS having eSRAM yield problems on Xbox One, downclocking CPU

 

czyli wychodzi na to że ps4 jest z 2 razy mocniejsze od nowego kloca. Ciekawe jak bedzie z multiplatformami. czy beda robic pod xboxa i potem portowac na ps4+jakies kosmetyczne zmiany jak teraz jest z ps3/x360 ->pc, czy moze beda robic pod ps4, a xbox dostanie okrojone porty w niższej rozdzielcozści i/lub 20klatkach.

Edytowane przez Wulfen
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...