Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Gość effendi360

Kotaku: If I’m playing a single player game, do I have to be online at least once per hour or something like that? Or can I go weeks and weeks?

Harrison: I believe it’s 24 hours.

Kotaku: I’d have to connect online once every day.

Harrison: Correct.



http://kotaku.com/xbox-one-does-require-internet-connection-cant-play-o-509164109



http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=561013



Ale jest i update, że to niepewne.

 

Update: Sounds like things are a mess over at Microsoft. Now they're telling Polygon that Harrison's comments illustrate a "potential scenario."



I w końcu po tej wypowiedzi do nie wiadomo o co chodzi:

 

The statement is echoed on Microsoft's Q&A page, which says that the Xbox One does require a connection, but does not always have to be connected.

Link to post
Share on other sites

Nie wiem, kto normalny chce machać przed telewizorem i do niego mówić, skoro ma do tego kontroler...

A jak zobaczyłem porównanie super nowego "endżinu" do CoDa, to w głowie miałem tylko słowa "de_dust is now... DUSTIER"

czas 0:22

Czy w PS4 też tak będzie ?

Ja konsoli nie dotknę nawet kijem, co nie zmienia faktu, że bebechy tego badziewia są istotne dla branży PC. To chyba gdzieś mówiono, że PS4 nie będzie miał kompatybilności wstecz. Dlaczego? Bo ze starsznie nieprzyjaznej architektury opartej na Cell'u zrobili coś bardzo podobnego do PCta. Różnica jest taka, że jakakolwiek kompatybilność nie jest możliwa.

Edytowane przez Gwynbleidd
Link to post
Share on other sites

Czytaliście artykuł one vs PS4? śmiech na sali one ma mieć wydajność na poziomie HD 7770/7790 a PS4 7850/7870 xD przecież za te 2-3 lata znowu będzie płacz że konsole w tyle za PC sprzętowo -.-

Edytowane przez Wolwgang
Link to post
Share on other sites

Ja tam nie płaczę, tylko się śmieję. Ale bądźmy realistami. Poszli do NVidii, ta powiedziała, że za te pieniądze nie będzie robić. Do szprzętu i tak się dopłaca, mimo, że potem mocno wychodzą na + dzięki tym durnym licencjom, nie bez powodu gry na PC to 100-120, a na (tfu!) konsolach 200-250. Nie mogą zrobić za drogiej konsoli, bo mało kto kupi, a AMD zrobiło im coś taniego, przeciętnego, aby z kilku metrów od telewizora nie widać tak dobrze słabych tekstur i kanciastych obiektów.

(Mowa teraz będzie bajerach, które mają zakryć słabe bebechy.)

Mikroszit zamienia konsolę w [chiach] centrum rozrywki, ale kto do jasnej [...] będzie machał i mówił do telewizora, skoro ma pda w ręce? Bajer tylko na prezentację i dla amerykanów.

Sony się broni grami Indie, które graficznie nie powalają, więc nie mają jakichś super wymagań. Nie będą musieli mieć jakichś wydawców, tylko jakaś tam marża z PSN, a większość dla twórców. Gry może będą ciekawe np. gry od Frictional Games.

 

PC'ty górą.

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites

 

 

Czytaliście artykuł one vs PS4? śmiech na sali one ma mieć wydajność na poziomie HD 7770/7790 a PS4 7850/7870 xD przecież za te 2-3 lata znowu będzie płacz że konsole w tyle za PC sprzętowo -.-

 

To co? Mają tam wsadzić HD8970 czy GTX780? W cenie 3500zł? Kto to kupi? PS3 ma 7800GT i ciągle daje radę. 

Edytowane przez MiK86
Link to post
Share on other sites
...

Ciekawe bo gry (przynajmniej na ps4) jeśli będą w fhd mają wyglądać nieco lepiej niż crysis 3 więc nie wiem jakie ty masz wymagania do grafiki w grach  ;) Dla mnie grafa na next-genach jest zupełnie wystarczająca bo ta już będzie bdb. Teraz lepsza grafika to tylko malutki dodatek do gry bo jest prawie idealna. Słabe tekstury (które są bdb) to mnie rozwaliło haha, a mogę wiedzieć czego się spodziewałeś? Fakt grafika na pc zawsze będzie lepsza, ale przez te 2-3 lata ps4 może i nawet xone będą godnie rywalizować z pc. Ale ja i tak tam wolę grać na pc bo po prostu shotery lepiej się gra na myszce. Co nie zmienia faktu że kupię któryś next-gen.

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites

Te gry w FHD co mają być lepsze graficznie od Crysis'a 3? [...] please. Nie pogrążaj się. Widziałeś, jak wyglądają postacie na POKAZOWYM materiale z nowego CoDa? [...] nie urywa, a raczej woła o pomste do nieba. Były plotki, że nowy BF (który wcale nie wyglądał na prezentacji duzo lepiej, niż BF3), ma działać tylko w 720p. Tytuł mistrzów programowania należy do Cryteku. Oni powieniedzil, że gry na nowe next geny nie będą ładniejsze od Crysis'a 3. I to naprawdę musi być prawda, bo pamięci nie przeskoczysz. Na np. 512 MB ramu nie odpalisz gry w 1080p w ostrymi jak żyletka teksturami. Z ilością polygomów jest podobnie.

Jeśli jesteś zwolennikiem Epic Games, to porównaj sobie wersję ich "wspaniałego" tech dema U4 na 680 gtx (na którym masz Crysis 3 na full + smaax2 +45 FPS), z wersją na konfiguracji odpowiadającej PS4. Po 1. tech dema zawsze wyglądają lepiej, niż gry oparte na danym silniku.

2. Skoro tak fatalnie wygląda tech demo, to jak to się ma nawet przymierzać do Crysis'a ?

 

 

Dla mnie grafa na next-genach jest zupełnie wystarczająca bo ta już będzie bdb.

 

Może na tym skończysz już kompromitowanie się, co?

A czego się spodziewałem? Myślałem, że AMD zaopatrzy Xkloca, a NVidia PS4. AMD robi wszystko. Jedyne zdziwienie. Konsole nie mogą mieć mocnego sprzętu, bo by były za drogie, tylko przestań pisać, że obecna grafika na (tfu!) konsolach jest dobra, a grafika na nowych (które jeszcze nie wyszły...) przypuszczasz, że w FHD będzie lepsza niż w Crysis 3.

http://s4.ifotos.pl/mini/ParisTuil_nrehenw.jpg

 

PS. Naucz się pisać, bo zdanie

 

 

Ciekawe bo gry (przynajmniej na ps4) jeśli będą w fhd mają wyglądać (...)

... jest tragiczne, O co chodzi, mają być, czy mogą być.

Edytowane przez .daft
Link to post
Share on other sites

W 1080p prędzej uwierzę w na PS4 z racji szybszych pamięci. Ma to kluczowe znaczenie przy wyższych rozdziałkach.

A brałeś pod uwagę, że klocek będzie miał dodatkowo 32mb eSRAM który to zniweluje różnice między ddr3 a gddr5 a w niektórych sytuacjach poprzez brak konieczności odswieżania i 7 krotnie mniejsze czasy dostępu będzie to o wiele szybsze rozwiązanie...no i tansze  :)

Na frame buffer to wystarczy z nawiązką !

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...