Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Dadzą pierwszy sezon a resztę kup :D

 

Kurcze, tylko ja mam coś takiego?

Normalnie dodawałem sobie co miesiąc gry przez Marketplace na x360 to co z Gold'a dawali. Teraz chcę dodać Crysis 3 i... chce system żebym się zalogował na swojej konsoli x360 - której nie posiadam :D

Edytowane przez vuodi
Link to post
Share on other sites

Mam to samo z crysisem. Wcześniej udawało mi się dodawać gry. Co do 1 sezonu to jest on dostępny na androidzie za darmo od co najmniej roku więc wielkie rozczarowanie. Ten 1 sezon jest więc nic nie warty.

Szybki edit:

Pomyłka pomyliłem sezon z epizodem. Jak będą wszystkie epizody to ok, polecam zagrać

Edytowane przez misiek998
Link to post
Share on other sites

Chciałem w te betę zagrać ale jak miałem pobierać te 11 gb i poczytałem o tym to się odechciało a była chyba do końca weekendu tak czy siak ;/ myślałem ze to jakaś spoko gra a to jest tak że najpierw ustawiamy blokady itp z góry ( taki poziom kamery ) i później wchodzimy jakby do gry i walczymy z mobami, tylko że taki + że to kooperacja. Przypomina mi to gry typu ustaw wieże i leci fala mobów. A takie coś mnie już zniechęciło :/ za to w Rainbow Six pograłem, szkoda ze kampanii nie będzie widać taki Counter Strike chcą zrobić pod Multi tylko, a czekanie 20 minut na zagranie a jest to dziwnie bo "bitwa" trwa bardzo krótko ._.

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Czy ktoś mógłby mi podpowiedzieć prawnie jak wywalczyć ze sklepem naprawę/wymianę uszkodzonego pada? Konsola ma 3 miesiące, a ja przegrane raptem 140 godzin - lewy analog ucieka mi do góry, tzn w środkowej pozycji postać w minecrafcie czy tomb raiderze posuwa się do przodu.

Prosił bym o pw. Prawo o niezgodności z umową pozwala sprzedawcy przetrzymywać pada w nieskończoność, warunki gwarancji na stronie M$ mówią o gwarancji 90 dni (ten czas upłynął, czytałem, że przyjmują pady bez problemu) i ogólnie jestem w kropce nie wiem czy oddawać pada samodzielnie na gwarancję i liczyć, że nie wyślą mi kolejnego bubla, czy może zanieśc go do sprzedawcy i liczyć że dostanę go z powrotem w przeciągu kilku miesięcy...

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...