Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Nie chciałem robić antyreklamy, ale po prostu konkurencja niektóre rozwiązania ma dużo lepsze. 

Zamieszczam obrazek opisany jako console vs pc

IMG_20150904_120745~01.jpg

Miało być wsparcie DX12 a wyszło jak zawsze ze strony nvidii, miało być 4GB pamięci a wyszło 3,5 :D

Karta na sprzedaż, jak coś jest na allegro :)

 

I jeszcze zmienię temat - dostaliśmy evolve za darmo do poniedziałku - sprawdźdzcie w sklepie 30GB do pobrania

Edytowane przez misiek998
Link to post
Share on other sites

@misiek998 Grałem w gta i to na 3 platformach  Xbox 360, Playstation 4, i aktualnie na PC, i tylko raz mnie powalił widok przy zachodzie słońca tak to nic w tej grafie nie widzę bo jest taka "kolorowa " jak MMOrpg " Guild Wars 2 " które również gram, już bardziej gta 4 miało lepsza grafikę ale jeżeli już do tego dążyć to GTA V na modzie który ma niedługo wyjść z grafiką to można nazwać powaleniem ( mod Toddyhancer gta v ) :D. A te zdjęcia nie są w oryginalnej jakości dlatego że po wrzuceniu w OneDrive automatycznie straciły "jakość" i to bardzo

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Swoją drogą, nie wiem za co Evolve jest za darmo, ale ściągam właśnie :D edit: już widzę, do poniedziałku można grać za free, taka promo dla goldowiczów.

 

Co do robienia screenów to nie rozumiem problemu - wciskasz dwa razy xboxa + Y i robi Ci się screen, później go sobie wysyłasz gdzie chcesz - ja wysyłam do onedrive i od razu na PC mam dostęp

 

http://i.imgur.com/QgCYcNe.jpg?1

Poza tym, nie ma co demonizować. Na PS4 udostępnianie takich rzeczy też jest tępe.

Edytowane przez mabrothrax
Link to post
Share on other sites

Wygrałem forze 6 w konkursie, kupiłem gta 5 i dragon age + titanfall za 100zł w pudełkach. Teraz zastanawiam się czy wziąć jeszcze lords of the fallen, jest w fajnej cenie, ale gra nie w moim typie tak do końca. Może na razie się wstrzymam, jeszcze forza 5 czeka na ukończenie, a jak przyjdzie GTA to wsiąknę na kolejne 30 godzin.

Kolega ukończył ori i mimo że gra jest bardzo dobra to gra była za trudna. Skoki mierzone na milimetry... My graliśmy 12 godzin, a na YT widziałem 1,5 godziny i bez śmierci. Coś niesamowitego

Link to post
Share on other sites

Fifa 16 przetestowana :) nowy komentarz dużo ciekawszy od tego z poprzedniej fify, sama gra również ładniejsza, dodatkowo prowadzenie piłki też bardziej realistyczne, turnieje przed sezonowe, urozmaicone treningi itd :) gra dużo lepsza od poprzednika :) warto zainwestować... oby kody do gry na allegro pojawiły się w normalnej cenie tak jak w zeszłym roku po 120zł bo nie uśmiecha mi się płacić za grę chorych 230zł choć z drugiej strony za granie przez cały rok i tak chyba jednak warto :)

Link to post
Share on other sites

Zagrałem w forzę 6, którą dostałem w końcu z wygranej w konkursie. Dużo poprawili, wyścigi w deszczu to mistrzostwo świata, grafika du*y nie urywa, więcej przeciwników i większa odległość rysowania. Same trasy przeszły drobne zmiany kosmetyczne, jestem pod dużym wrażeniem. Dla tej gry zdecydowanie warto kupić xboxa :)

To zdecydowanie lepsze doświadczenie niż forza 5

 

Mon_Sep_21_14-04-58_UTC%2B0200_2015.png

 

Edytowane przez misiek998
Link to post
Share on other sites

Battlefield Hardline zostanie dodane do EA Access :D

 

Battlefield Hardline będzie kolejną z gier oferowaną w pełnej wersji dla abonentów usługi EA Access, dostępnej tylko na Xbox One. Stanie się to już w październiku

 

Super po prostu super :D te EA access to naprawdę się opłaca.

Link to post
Share on other sites

Rozumiem, ze save z rozgrywki będą się zapisywać na dysku i po skończonym abonamencie będę mógł z nich ponownie skorzystać? Bo dostałem miesiąc EA Acces z konsolą i wypróbuje za jakiś czas  ^^

Edytowane przez VectroV
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...