Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Podejrzewam, że jakieś marketingowe mózgi stwierdziły, że lepiej nie udostępniać bo jeszcze preordery spadną i tak powstał aktualny trend. Dobrze, że chociaż zaczyna się tendencja udostępniania bety gry przed wyjściem, wtedy można coś popatrzeć i podjąć decyzję - oczywiście większość wymaga preordera, ale i na to są sposoby.

Link to post
Share on other sites

Mnie ciekawią o te fragmenty które wyczytałem o demie to troche dużo jak na demo ;o " Wersja demo pozwoli wypróbować wybrane pojazdy spośród puli 460 samochodów  " i  W demie będziemy mogli ścigać się na 26 torach, w różnych warunkach pogodowych, o różnych porach dnia i nocy. Gra będzie działać w 1080p i 60fps.      ._. przecież to demo będzie ogromne nawet jak 26 torów i pogoda ;D i to są dema do ogrania przed kupnem :D ale to w końcu Forza Motorsport 

Edytowane przez rrwwjunior
  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

czy ktoś się orientuje czy na XO WRC5 będzie w 60fps? bo póki co nie ma żadnej informacji o tym czy to będzie 900p, 1080p czy może w ogóle jeszcze inaczej, no i czy będzie to tylko 30fps (co mnie mocno drażni w grach wyścigowych, tak było przy wrc4)) czy jednak jak w forzy 6 1080p i 60fps.

Link to post
Share on other sites

Witam , Aktywowałem dzisiaj Xbox Live Gold Gold - bezpłatna miesięczna subskrypcja próbna. Ale nie moge odebrać gier z golda :o ktoś wie czemu ? aktywowałem to dzięki pierwszemu wprowadzaniu karty kredytowej.

 

 

Edit : już nie ważne okazało się że gry z konsoli się odbiera, a na stronie się nie dało.


Wam też dysk piszczy w xboxie one jak coś pobiera na dysk? Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Zapowiedziano Xbox One Elite.

 

11887563_10153474733911023_3392193407460

 

Xbox One Elite Console

The Xbox One Elite Console is the only console built with a Solid State Hybrid Drive (SSHD). The spacious 1 TB SSHD stores your favorite Xbox 360 games, and delivers improved performance.

Xbox Elite Wireless Controller

The Elite Wireless Controller unlocks your full potential and adapts to your unique style of play. Experience game-changing accuracy, faster speed, and a tailored feel unlike anything before.

 

Czyli X1 z dyskiej SSHD o pojemności 1TB oraz kontroler Xbox Elite.

 

Cena 499$

 

Ciekawe ile u nas :)

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

No no ja własnie 5 minut temu zagrałem :D Super gierka (nigdy w żadną forze nie grałem) ale miałem doświadczenie w Driveclub na ps4, no i forza wydaje się bardziej jakaś "wyścigowa" w DC były takie plastikowe te auta i jazda jak Arcade te 300+ speeda itp.... a tutaj musiałem niezły wysiłek robić na zakręty bo to auto tak inaczej skręca nie wiem czy to ustawienia czy tak jest ale no czułem że gram w grę :D więc spoko jak na demko no i może jak będzie następny $$ to kupie te forze :) tylko na razie MGS V musiał zając ten miesiąc 


Wie ktoś jak usunąć karte kredytową w Xbox One ? bo aktywowałem dla tego darmowego golda i teraz nie moge usunąć :/ ( odznaczyłem opcje automatycznego wykupywania abonamentu żeby nie pobierali kasy co miesiąc )  

Edit już sobie poradziłem :D ciężko ale jednak

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Czekałem aż gearsy będą taniej bo w empiku żałowałem 100zł na nowa i teraz mam.... 

Kupiłem Titanfalla, i mam też Minecrafta, chętnie zagram w multi :)

 

EDIT:

Gearsy też kupiłem, z tego co widziałem 4 osoby z forum też grały ostatnio, więc będę spamował zaproszeniami :D

Edytowane przez misiek998
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...