Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Masz racje. Inny dużo niższy . . .  

 

racja ten "poziom" produkcji gier tylko na PC jest naprawdę wysoki...

ilość gier zapowiedzianych na E3 czy GC stricte na PC vs ilość zapowiedzianych na konsole  :hahaha:

już nie wspomnę o ostatnich jajach jak MKX czy Batman...lub GTA na 7 DVD i ciągłe problemy (problem to najczęstsze słowo w dziale o tej grze na forum)...i to ile po premierze na konsole ?

 

 

Wyższy ten poziom na PC  jak nic... 

 

http://reactiongifs.me/wp-content/uploads/2014/04/vladimir-putin-laughing.gif

 

 

Granie to nie tylko moc obliczeniowa, 60fps-ów i 4K... to gry w które uwielbiam grać, całe sagi i serie ciągnące się dziesiątkami lat , których w gigantycznej większości na PC nie uświadczę bo takich się po prostu na ten sprzęt nie wydaje z widomych przyczyn...

 

pokaż mi gdzie ten wyższy poziom PC dla mnie ? gdzie ja go znajdę ? gdzie on jest ?

 

 

Już rozumiesz o jaką kulturę mi chodziło ?  

  • Popieram 3
Link to post
Share on other sites

Jak wyłączyć Xboxa one tak dosłownie ;d pomimo że mam go miesiąc to nie ogarniam tego do końca mam listwę na guzik więc odcinam wtedy prąd całkowicie ale Xbox ma 2 tryby  " oszczędzanie energi " i "Instant on "  i jak mam instant i klikam wyłącz konsole to konsola tak naprawdę chodzi czyli nie mogę listwy wyłączać przez to bo konsola jest włączona jak tryb czuwania "chyba" czy coś takiego i na zasilaczu jest kolor biały , a jak daje oszczędzanie energii i klikam wyłącz konsole to niby już jest wyłączona i ma kolor pomarańczowy. Jak to dokładnie działa ?  :?:

Link to post
Share on other sites

no :D to obojętnie  czy to listwa z guzikiem czy wyciągniecie wtyczki z prądu. Tylko dziwne jest to że standardowo konsola ma Tryb Instant on i jak klikam po lewej stronie wtedy wyłącz Konsole lub guzikiem aż zgaśnie to on mi łazi dalej coś jak PC z wyłączonym ekranem ._. i tylko oszczędzanie energi pomaga o.o dziwne :D

Edytowane przez rrwwjunior
Link to post
Share on other sites

Mi coś ten tryb instant świrował ostatnio. Jak konsola dłużej postoi na tym, to później nie chce się z netem łączyć i trzeba od prądu ją odłączać. Niby nie sprawdzałem tego już jakiś czas a dzisiaj jakiś patch był - może już to naprawili.

Link to post
Share on other sites

niebawem do programu preview wstecznej kompatybilności mają trafić

 

Far Cry 3
Fable 2
BioShock Infinite
Ghost Recon: Future Soldier
Driver: San Francisco
Brothers in Arms: Hells Highway
Dark Souls
Burnout Paradise


Edit

Xbox One dostanie takze mozliwosc uruchamiania gier z xbox classic !
  • Popieram 5
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...