Skocz do zawartości

[TEMAT OGÓLNY] XBOX ONE


Recommended Posts

Jakby ktoś jeszcze nie słyszał

dziś w sklepie M$ pojawił się darmowy DLC do Forza Horizon 2 na Xbox ONE i 360

http://www.abcr.in/wp-content/uploads/2015/02/Fast-and-Furious-game.jpg

 

Co ważne DLC jest SAMODZIELNE czyli nie wymaga podstawki w postaci gry FH2 DARMOWE !

Darmowe jest do 10 kwietnia

w tym czasie raz przypisane do konta zostaje na zawsze nasze ;) później po 10 Kwietnia cena to 35zł

  • Popieram 2
Link to post
Share on other sites

Włączam konsolę i zasysam :D

W końcu odpakowałem konsolę i mogę się zabrać za giercowanie bo w końcu remont ku końcowi się zbliża :D

 

Proponuje pisać swoje nicki na xlive tak jak był temat nicków na steam i można kiedyś pograć w coś razem :P

 

Jak coś to mnie można szukać po prostu - vuodi

Edytowane przez vuodi
Link to post
Share on other sites

Ja tam jescze nie opłacalnem na one golda

I mi wszystko śmiga - y2be i stronki normalnie (często oglądam filmy przez stronki ala cda filmy czy inne zalukajki gdyż one łyka wszystko jak leci)

może masz coś z netem i Ci się akurat zbiegło z końcem subskrypcji

Link to post
Share on other sites

Nie

Tylko wtedy jak zaznaczył w opcjach na tym koncie "moja domowa konsola" to będziesz mógł grać bez logowania lecz najpierw musisz się zalogować by to oznaczyć wiec bez hasła nic nie zrobisz.

Domniemiewam ze kupiłeś konto z grą lub taka konsole z takim kupionym kontem normalnie przy pierwszej instalacji gry cyfrowej z obojętnie jakiego konta gra uzyskuje status domowej i nie trzeba logować a tu jak widać nie tylko jedna konsola z tego korzysta.

Pamiętaj też ze status konsoli domowej można zmieniać raz na kwartał !

Link to post
Share on other sites

Gry na PC mają ostrzejsze tekstury niż na konsolach tylko jak na PC są full detale? Jeśli np. w Call of Duty: Advanced Warfare lub Dying Light na PC detale są ustawione na średnie to tekstury na PS4 i XONE są tak samo ostre lub nawet bardziej niż na PC?

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

dziś wyszło , że Project Cars będzie działał na Xone w 900P skalowanym do 1080p gdzie na ps4 będzie pełne 1080p

 

Podobnie wyszło przy nowym Mortalu

Na ps4 lata w 1920x1080

na Xone w dziwnej 1360x1080 (jak w COD:AW) skalowanej do pełnego 1920x1080

http://gearnuke.com/mortal-kombat-x-resolution-analysis-reveals-native-1080p-ps4-sub-native-1080p-xbo/

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

Jeśli chodzi o różnice względem poprzedniego MK to podstawowa to oprawa - w ruchu poezja jak to wygląda

Gameplay też bdb - mnie tylko razi zbyt wiele nowych postaci lecz ze starej ekipy są moi ulubieńcy :)

jak masz parcie na MK to bierz bo są już do wyrwania za 180 nówki

jak nie to zaczekaj lub kup używkę :)

Link to post
Share on other sites
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...