Skocz do zawartości

Fractal R4 - użytkownicy proszeni o porady.


Recommended Posts

 

 

zatem to raczej kwestia indywidualna

To miejsce ustawienia obudowy, bo stoi obok stolika z TV ;) Włączam w pokoju delikatne nastrojowe oświetlenie, włączam film i jak na ekranie jest scena po ciemku to nie sposób nie widzieć niebieskiego światła z tej obudowy jak znajduje się ok. 15 cm w dół od rogu ekranu ;) Nie zmienia to faktu, że jak by każde urządzenie jakie mam w pokoju tak świeciło, to chyba nastrojowe oświetlenie nie byłoby już potrzebne :)

Link to post
Share on other sites

To miejsce ustawienia obudowy, bo stoi obok stolika z TV ;) Włączam w pokoju delikatne nastrojowe oświetlenie, włączam film i jak na ekranie jest scena po ciemku to nie sposób nie widzieć niebieskiego światła z tej obudowy jak znajduje się ok. 15 cm w dół od rogu ekranu ;) Nie zmienia to faktu, że jak by każde urządzenie jakie mam w pokoju tak świeciło, to chyba nastrojowe oświetlenie nie byłoby już potrzebne :)

AndreoKomp, aż się dziwię, że jeszcze nam nie zamknęli tego tematu. Omar2033 chyba komu nadepnął na odcisk, bo już nie można wypowiadać na temat, czy obudowy Fractal są aż tak dobre?. Zauważyłeś? I jak tu nie wierzyć w układy?

Edytowane przez uppersilesian
Link to post
Share on other sites

Nikomu nie nadepnąłem. Po prostu AndreoKomp świetnie sobie radzi pomagając Ci. :)


Używałem przez kilka miesięcy i mnie jakoś światło nie raziło a zatem to raczej kwestia indywidualna.

T.luk pamiętam, że miałeś prywatnie XL R2. Na co teraz się przesiadłeś jeśli to nie tajemnica.

Link to post
Share on other sites

A może to niebieskie światło wpłynęło na twoją podświadomość tak, że zdecydowałeś się zmienić obudowę??? Ale tego nigdy się nie dowiesz, bo to podświadomość. No, chyba że jakiś seansik u hipnotyzera - "Widzę, *****nie niebieskie światło, wielkie niebieskie słońce, zgaście to słońce, nie wytrzymam, muszę się od niego uwolnić!". To mogłyby być twoje słowa podczas takiego seansu.

 

 

Po pierwsze to przesiadłem się z Define R4 na Define XL R2 ze względu na większą przestrzeń w środku. Po drugie ani jedna ani druga obudowa nie miała żadnych odkształceń, które Ty tutaj sugerujesz. Po trzecie licz się ze słowami i więcej nikogo nie obrażaj. Prośba też o zaprzestanie spamowania bo inaczej wątek poleci do kosza...

Edytowane przez t.luk
pomyłka
Link to post
Share on other sites

 

 

Po pierwsze to przesiadłem się z Define R4 na Define XL R2 ze względu na większą przestrzeń w środku. Po drugie ani jedna ani druga obudowa nie miała żadnych odkształceń, które Ty tutaj sugerujesz. Po trzecie licz się ze słowami i więcej nikogo nie obrażaj. Prośba też o zaprzestanie spamowania bo inaczej wątek poleci do kosza...

t.luk chyba nie mnie miałeś cytować do tej odpowiedzi :) Ani nie pytałem jaką masz obudowę, ja na odkształcenia nie narzekam tylko autor tematu, nikogo nigdzie nie obraziłem, bo niby jakimi słowami i pisząc o przycisku nadal dotyczy to porad odnośnie ulepszenia obudowy Fractal R4.

Link to post
Share on other sites
  • 2 tygodnie później...

A wie ktoś gdzie można zamówić szczotkowane aluminium wycięte do mm? :)

Nie żebym wiedział gdzie zamówić, ale zajrzałem ostatnio na stronę ideadizajn.pl, szukając podpórek do książek. Zauważyłem, że jeden (a może więcej) z modeli jest wykonany ze szczotkowanego metalu. Robią to niesamowicie starannie, dość wymyślne wzory, na dodatek można zamówić wykonanie podstawki według własnego wzoru, czyli chce im się, a to najważniejsze.. Może chciałoby się im zrobić dla Ciebie nakładkę na drzwiczki ze szczotkowanego aluminium?

Pozdr.

Edytowane przez uppersilesian
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...