Skocz do zawartości

Windows 7 7600 & ventrilo/counter-strike


Recommended Posts

[OS Version 6.1.7600 (Win7 RTM), 64x)

Witam, zatem sprawa wygląda następująco. Odpalam cs'a i gra sie minimalizuje i gdy chce przywrócić ona znowu się minimalizuje. naprawde irytujące. a druga sprawa, to zanim miałem takie problemy z normalnym graniem, nie mogłem grać i normalnie rozmawiać na ventrilo bo nic nie dochodziło.

np pytam sie ziomka na say słychać mnie? i ja go słyszę na ventrilo gdy on mówi że nic nie mówie. poprostu w grze jak i w paru innych (runes of magic) wiadomość w ogóle nie dochodzi. Widziałem w google przypadki że ventrilo łapało laga na win7. mi też łapie lagi z tym że lagi to nic w porównaniu z w/w przypadkami. Spekulacyjnie proszę sobie wyobrazić. Grając dostaje laga na ventrilo, minimalizuje, robie restart ventrilo ale gra mi sie juz nie chce wlaczyc bo sie ciagle minimalizuje(Pomijajac fakt ze i tak nie slychac mnie na vnt) Najpierw uporałbym się z samym minimalizowaniem ale tego w ogóle nie znalazłem w google, zatem szukam kogoś kto się na tym zna lub uporał się z tymi "nieszczelnymi" okienkami jakim jest os win7.

Dodam tylko że próbowałem z wszelkimi przywilejami administratora, zgodnościami winXP/VISTA itp i nawet nie mogę stestować już czy ventrilo mi działa w grze bo mi sie minimalizuje. problem wydaje sie banalny ale ile mozna klikac w gre na pasku i czekać aż się nigdy nie włączy okno z grą?

Link to post
Share on other sites

pewna zależność. przy rozdziałce 800x600 niby działa minimalizowanie ale po paru minimalizacjach black screen i nic nie da sie zrobić. przy 1920x1200 czyli taka jak na pulpicie dzieje się to co opisywałem przedtem. zatem oryginalność ma się nie wiem jak do tego nawet w przypadku gdybym chciał zwrot pieniędzy za windows bo ma błędy.

Link to post
Share on other sites

powiedzmy że z jakiegoś powodu tylko ja mam takie problemy. Tylko ja mam problemy z okienkami i vnt. Mówię tak, bo nie słyszałem tego od innych. może i avast który mam jest taki dziurawy jak ten windows, ale wszystkie updaty wina mam zrobione i codziennie robie nowe. musiałby to być bardzo szczwany wirus lecz ja nie widze innych problemów które mogłyby zakłócać pracę systemu. wszystko inne bez zarzutu lub większego problemu. ale tutaj od samego początku miewam intrygujące zagadki które nawet format nie rozwiązał.

Zatem jeżeli nie otrzymałem innej pomocy która wynikałaby wprost jako przyczyna danego problemu to nie mam więcej do dodania i dziękuje.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...