Skocz do zawartości

Pomoc w dobraniu podzespołów


Recommended Posts

Siema, zamierzam powoli modernizować swój komputer. Będę kierował się w stronę amd gdyż części muszę kupować nowe a z amd taniej mnie wyjdzie, w pierwszej kolejności chcę wymienić zasilacz wydać mogę 200zł no jeżeli będzie lekko więcej to nic się nie stanie, chciał bym żeby zasilacz był cichy, pozwalał na porządne oc oraz fajnie jakby był modularny. Zainteresował mnie ten zasilacz http://www.morele.net/zasilacz-silentiumpc-deus-m1-550w-psu-80plus-bronze-modular-4xpeg-spc088-584919/ i czy będzie on odpowiedni ? Będę też zmieniał płytę na jakąś porządną am3+ budżet to 300zł też lekko może być powyżej tej kwoty. Płyta ma mi pozwolić na mocne oc fx 8320 oraz żeby była stabilna po tym oc, kartę graficzną już mam jest to hd7850, nagrywarkę i dysk na sata także mam. Obudowę już kupiłem jest to gladius m40. Czekam na wasze propozycje, i raczej nie jestem skłonny za intelem gdyż mam niewielki budżet a lubię sobie pokręcić procesor a taki i5 3570k kosztuje 850zł :x 

Link to post
Share on other sites

Przepraszam ale tego tematu wgl takiej tabelki nie zrobię gdyż nie kupuje całego zestawu tylko części i to nie wszystkie razem tylko co jakiś czas inną więc określonego budżetu nie mam, a w temacie wszystko co potrzebne opisałem.

Edytowane przez kapersky18
Link to post
Share on other sites

Jeżeli chcesz już na platformie AMD to :

Płyta główna ASRock 970 Extreme4

Procesor AMD X8 FX-8320 3.5GHz BOX FD8320FRHKBOX

+ Chłodzenie CPU Thermalright HR-02 - Macho 120

 

To będzie takie minimum jeżeli chodzi o zrobienie OC .

Tylko nie myśl , że na tym 5 ghz wyciągniesz gdyż zdziwisz się . :P

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...