Skocz do zawartości

Nauszne , zamknięte słuchawki w okolicach 300 - 350 zł


Recommended Posts

Na pewno te słuchawki będą dobre w grach ? Chodzi mi o te Ultrasone HFI-450. Na innym forum jest napisane coś takiego :

 

Opis i uwagi: Bardzo dobra izolacja. Ciężkie, masywne i ciepłe basy, bardzo bliskie uchu. Mało precyzyjne, mało dokładne - typowe klubówki. Całość nie jest przesycona basem, jest ciepło, miło, ale zachowana zostaje separacja i nic nie wpływa na siebie. Słychać wszystko, lecz trudno z lokalizacją źródła.

Link to post
Share on other sites

ciekawe na jakiś źródle je przesłuchał, bo pozycjonowanie dźwięków jest zależne do karty dźwiękowej. Nie wiem tez czy je ma porządnie wygrzane. Gdzieś ty to przeczytał ? daj linka.Osobiście nie wierzę w co napisał.

 

"Bass is noticeable but doesn't drown anything out and isn't overbearing even in the dubstep songs I have tried that are bass heavy artists. Skrillex an Rusko. Highs are not overly bright and mids are clear and not muddy. The overall soundstage is fantastic. For gaming they have very accurate positioning and for mixing and tracking they do a great job at leading you to the best possible mix small adjustments are very noticeable."

Link to post
Share on other sites

przeczytałem , ale pewnych opisach to można się fajnie uśmiać.Najbardziej dotyczyło o tym iż AKG-K550 basowe słuchawki dla basolubów. Co jeden gościu w komentarzach już zwrócił mu uwagę. Wiesz, jeśli nie przekonują cię 450 rozumiem, ale ja je polecam i będę polecać

Link to post
Share on other sites

WORD LIFE - widzisz, w internecie można przeczytać sporo fantazji i herezji i recenzji fachmanów (nawet profesjonalnie pracujących w portalach) - sam już się przekonałem, że jest mnustwo takich baboli ... ale jeszcze się nie zdarzyło, żeby to co pisze i poleca adivxv5 było nieprawdą albo czymś czego nie ma.

Daleko szukać nie trzeba - KarsonPL - ale naszczęście został w porę (albo trochu później) skreślony.

 

No a z basowymi K550 to ktoś nieźle poleciał :)

Link to post
Share on other sites

Asus stawia bardziej na średnice, a Audiotrak na wysokie tony.Sa to dźwiękowe trochę lepsze układy jak Xonary DG,DS,DX itp. 

 

recenzje są dostępne, więc możesz sobie poczytać , choć uważam, że warto jednak pomyśleć o AudioTrak HD2 DE mimo braku posiadania wejścia mikro...

Link to post
Share on other sites

Jak bym nie miał to bym nie porównał chyba to jest jasne???

 

Mam te słuchawki wyciszają bardzo dobrze dzwięk z otoczenia jest minimalny...

Specyfikacji też złej nie mają i nie są z plastiku jak prawie każde słuchawki

 

Ja mogę je polecić z czystym sumieniem jak dla gracza

Link to post
Share on other sites

przy produkcji qpada o ile się nie mylę pomaga firma Beyerdynamic ale nie chce mi się z tobą polemizować... dobre słuchawki to są jeszcze Sennheiser HD380 Pro...

a troche par słuchawek już miałem i dla graczy i dla dj więc qpad nie jest tą przereklamowaną firmą ale twój wybór do fps są dobre qpady jak i te Sennheiser HD380 Pro...

Edytowane przez vWait
Link to post
Share on other sites

 

 

przy produkcji qpada o ile się nie mylę pomaga firma Beyerdynamic ale nie chce mi się z tobą polemizować... dobre słuchawki to są jeszcze Sennheiser HD380 Pro...

wiesz, pomagać coś tam może pomagają, ale i tak wątpię, aby pokazali w pełni jak robią przetworniki np. do DT770.Poziomu jakości dźwięku Beyerdynamic to raczej nie osiągną.

Link to post
Share on other sites

A no jasne. Widzę tutaj analogię do Audi VolksWagena, Seata i Skody - od A do S idzie po kolei najlepsza i najnowsza technologia i kończy się na S;) Jak jest Golf 6 to ewentualnie w swoim odstepie czasu wychodzi nowa Octavia na płycie podlogowej Golfa 5. Jako że prawa rynku to prawa rynku, w sluchawkach inaczej być nie może:)

Link to post
Share on other sites

Ja już we wtorek zamówiłem Ultrasone HFI-450 , także nie potrzebuje już.

 

A po za tym nadal nie powiedziałeś do czego te Qpady porównywałeś konkretnie. Bo na pewno nie do lepszych niż te Qpady tylko do jakiś słabszych i dlatego wydaje Ci się , że są dobre.

 

LOL... Szanowny Panie "WORD LIFE" dyskusja na temat słuchawek i pytanie osób na forum "które polecacie? itp?" to jak dywagacja na temat trzepotania skrzydeł komara w puszczy amazońskiej na efekt cieplarniany. Nie wiem czy ktoś Ci to mówił, ale każdy człowiek inaczej odbiera dźwięki najprościecij to ujmując. Każdy przedstawia tylko i wyłącznie ocenę subiektywną, która w niczym Ci nie pomoże. Jakość dźwięku, budowa słuchawek, ukształtowanie elementów są sprawą indywidualną, którą Ty sam musisz dobrać. Dyskusja na temat jakie komponenty są wkładane do jakich modeli też wydaje mi się co najmniej śmieszna.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Twoim tokiem rozumowania to bym wybrał najładniejsze słuchawki przypuśćmy za 300 zł , a by grały tak jak te za 70 zł. Gdzie tu jest sens ?

 

Dlatego właśnie się pytam na forum.

 

Sorry , ale nie jestem w stanie posłuchać kilkadziesiąt par słuchawek i porównać je i wybrać które najlepsze.

Link to post
Share on other sites

Niuniek -masz rację, ale i nie do końca. Racja polega na tym, że jak mamy 2pary słuchawek na podobnym poziomie -to wtedy kwestia 'lepszosci'jednych nad drugimi jest kwestia indywidualna. Jednakże jest też tak, że sluchawki ewidentnie grają: dobrze, źle; jasno,ciemno; z wyeksponowaniem fragmentow pasma, bez; plasko, przestrzennie lub nie -i to można już spokojnie i pewnie określić po odsluchu. Także nie jest to takie proste. Oczywiscie -najlepsza sprawa jest oznajomic się w temacie, zawęzić poszukiwania do kilku modeli i co najmniej 2,3 osobiscie przesłuchać, dotknąć, sprawdzić -wtedy ma się w miare obraz tego, co chcemy.

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...