Skocz do zawartości

Recommended Posts

Siemanko. Potrzebuje pomocy w doborze słuchawek! Jak w temacie - maksymalna kwota którą mogę na nie przeznaczyć mieści się w granicach +/- 500zł.

Do rzeczy, głównie zależy mi na jakości dźwięku, słucham rapu i uwielbiam bass, nawet jak go jest za dużo.

Druga kwestia - wbudowany mikrofon, po prostu musi być, słuchawki często wożę ze sobą i po prostu rozstawianie majka na stole gdzie nie pozwalają na to warunki jest ciężkie. Dobrze by było gdyby mikrofon prezentował w miarę dobrą jakość nagrywania, nie musi być super czuły. Odpadają również wszystkie przypinane Zalmany i Mediatechy, ma być wbudowany - takie moje widzimisię ;)

Słuchawek używał będę głównie do muzyki oraz komunikacji, i od czasu do czasu gier fps, dobrze by było gdyby jakoś konkretnie wygłuszały otoczenie.
Myślę, że sprostacie moim wymaganiom i znajdziecie mi coś odpowiedniego, wierzę w Was, pozdrawiam!

Link to post
Share on other sites

Jak mikrofon musi być wbudowany to Sennheiser PC350 -~550 zł

albo PC330 + jakaś lepsza dźwiękówka. 

 

Jeśli słuchawki będą tylko do muzyki to tylko wiedz że tracisz dużo na jakości dźwięku wybierając produkt z mikrofonem. Inne słuchawki bez wbudowanego mikrofonu w podobnej cenie są po prostu lepsze.

  • Popieram 1
Link to post
Share on other sites

Dzięki za odpowiedzi, nie jestem jakimś audiofilem i nie potrzebuje wyśmienitej jakości dźwięku do muzyki, i tak będę słuchał jej tylko na urządzeniach przenośnych bez wzmacniaczy itd. Do odsłuchu w domu mam zwykły zestaw, który się świetnie sprawdza. Ważne jest by miały dość dobrego majka, dużo podróżuję z lapkiem i w różnych miejscach będę z nich korzystał. Myślałem też o Siberia V2, posiada lub posiadał ktoś ten model?

Link to post
Share on other sites

Syberia do palenia w piecu, Jeśli ktoś Ci powie że to dobre słuchawki to tylko dlatego że nie miał na uszach nic lepszego, jedyne co mają na plus to to ze są wygodne. jeśli jesteś uparty na wbudowany mikrofon to odsyłam do mojej pierwszej odpowiedzi.

Link to post
Share on other sites

Logitech G35, świetnie sprawdzają się w grach jak i w słuchaniu muzyki. Mikrofon automatycznie wytłumia dźwięk z otoczenia. Posiadam je już kawałek czasu i do tej pory sprawują się idealnie. 

:facepalm:

 

A może Mad Catz Tritton 

 

Kolega używa do X klocka, bardzo je sobie chwali, w dodatku świetny design ;)

 

 

http://www.morele.net/sluchawki-mad-catz-tritton-ax-720e-5-1-xbox360-ps3-pc-mac-k10-ax720e-359910/

O k....  :facepalm:  :facepalm: 

Tylko tyle,temat wałkowany setki razy,nie chce się poszukać :> 

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...