Skocz do zawartości

Upgrade - czy to ma sens


Recommended Posts

Witam! ;)

Zwracam się tu z pytaniem (a raczej z prośbą o pomoc). Czy upgrade tego zestawu ma jeszcze sens:

 

Procesor: AMD X2 4000+

Grafika: ATI Radeon X1950 Pro 256MB (PCI-E)

Płyta główna: Gigabyte GA-M61SME-S2

RAM: 2GB 800mhz

zasilacz jakiś 400w no-name ale tu wiadomo co z tym zrobić

 

Głównie chodzi mi o wymianę grafiki i procesora. Czy lepiej sprzedać zestaw, dołożyć i kupić lepszy? Niestety mój komputer nie pozwala grać w najnowsze tytuły a jeśli już to jest to bardzo męczące.

 

Jeśli chodzi o środki, które posiadam to powiedzmy 1500zł+ to co bym dostał za sprzedaż starego zestawu

Link to post
Share on other sites

np. coś takiego (zakładając, że nie będziesz miał więcej kasy po sprzedaży starych części)

 

AMD Athlon II x4 630 s.AM3 BOX 350,00

Gigabyte GA-MA770T-UD3 PCI-E s.AM3 295,00

GoodRam 2x2GB DDR3-1333 Dual Chanel CL9 339,00

Sapphire HD5770 1GB 128 PCI-E GDDR5 595,00

Samsung 500GB 16MB HD502HJ F3 sATA-2 177,00

OCZ ModXStream Pro OCZ500MXSP-EU 500W 267,00

 

razem 2073

 

Jeszcze tylko zmienić płytę główną na taką z dopiskiem "P" na końcu

Link to post
Share on other sites

 

1GB 128 PCI-E GDDR5 595,00

S

Ale czy TO jest opłacalne akurat jeśli chodzi o grafike??? Oprócz tego faktycznie, chyba zdecyduje się na ten zestaw ;)

Rzeczywiście, nie zauważyłem ;p

http://www.esc.pl/product_info.php?cPat ... s_id=25758

Hmm..i stówka w kieszeni. Możesz ją wydać np. na nowe DVD (chyba, że tamto stare jeszcze się trzyma :P)

Link to post
Share on other sites

Nie wiem czy dostanie 500 zł za taki zestaw . Wydaję mi się,że mam lepszą konfigurację ,a ledwo w komisie 500zł wyciągam . Z obudową 550zł . Jak bym dodał do tego dysk ,to jeszcze +100 złotych . Ale twardziela nie sprzedaję ,bo nawet po formacie mogą odzyskać prywatne rzeczy , które były przechowywane na dysku . Chyba ,że któryś z Twoich znajomych go odkupi . Ja za same części chciałem 760-800zł i to jeszcze bez obudowy . A 550zł wyciągam z obudową . Tak więc różnie ,to bywa. Zależy od komisu również ...

 

Pozdrawiam ! :D

Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...