Skocz do zawartości

Splinter Cell Blacklist


Recommended Posts

Jasne że się da ale mnie ma w tym żadnej frajdy z grania, ja jadę na normalu i wszystkich załatwiam tak jak na Sama przystało czyli po cichu, jeszcze odnośnie grafiki to momentami wygląda next-genowo, genialne oświetlenie i najlepszy jaki widziałem efekt kropel deszczu odbijanych od ziemi, odpalcie sobie misję w stary młynie to kopara na glebie co chwilę będzie.

Link to post
Share on other sites

U mnie gra z automatu ustawiła opcje na max . Zadnych spadkow nie zarejestrowalem. Grafika bardzo przyzwoita, myslalem ze bedzie gorzej. Nie mam porownania do poprzednich czesci ale gra mi sie bardzo przyjemnie . Odradzam grę na normalu bo po dwumiesiecznej przerwie od gier na realiscie gra mi się swobodnie. Gameplay przypomina polaczenie Assasina i Max Payne'a .Jedna z lepszych gier w jakie ostatnio gralem

Link to post
Share on other sites

To tak jakbym napisał Wam że u mnie śmiga lajtowo bez spadków w 1920x1200 lub 2560x1600 z 2x2 SSAA GRID ROTATION ;)

 

Ja tam pykam... w gierkę a co do poziomów trudności na Normalu się grało fajnie... ale Perfekcjonista to jest coś czego ogółem grom brakuje i jak Koniu gra Ci się swobodnie i lajtowo to jesteś Cyber/Uber/Mega Gamerem ;)

 

660tka nie jest wiele szybsza od kręconej 470tki a 660tki znowu też nie pociągniesz i kółko się zamyka. Po prostu czytając takie bzdury nóż w kieszeni się otwiera. :P A spadki bywają i na 660Ti więc jak ich nie ma na 660tce? To ja nie wiem...


Zadnych spadkow nie zarejestrowalem - może nie zauważyłeś.

Dokładnie... ;)

 

BTW. Jak ktoś ma chętkę na COOPa to zapraszam na mój UPLAY - Henus ;) Można dodatkowo dać znać na PW żebym wiedział kogo i o jakim nicku się spodziewać. Pozdrawiam.

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

W Splinter Cell mam nawet tesselacje ustawioną, ja mam referenta i 750mhz na napięciu 0,987 z adaptive v-sync łapie 80 stopni, poczytałem na forach zaczepiłem takie małe wentylatorki na radiator karty ale są chyba jednak za słabe, chyba lepiej było by kupić

1wentyl 120mm i był by spokój a ja głupi dałem dwa takie małe ale póki co się nie spaliła :)

I tak ją muszę nie długo sprzedać :(

Edytowane przez FPS FAN
Link to post
Share on other sites

To kup sobie tanio używkę Gelida Icy Vision albo Twin Turbo II ;) Jak dla mnie tej karty nie ma sensu sprzedawać :) Mam zbyt duży sentyment co do jej możliwości a i Radki 2-3 serie w przód (np. HD6950/70 po OC czy 7850 po OC) to +/- to samo co 470tka po OC ~800MHz które zrobi każda sztuka tylko że nowsze.

 

Ja gram w 1920x1200 Ultra - FXAA + HBAO i jest spoko rzadko spada poniżej 55fps ale są momenty że potrafi spaść pod 45 :) Później dam zrzut na jakich ustawieniach gram :)

Link to post
Share on other sites

Nie długo wyjeżdżam i będę sprzedawał części z kompa bo po co ma stać i się kurzyć jak komuś mogą się przydać, tak to pewnie w końcu bym kupił coś do 100zł, a tak już nie ma sensu, sprzedam to ktoś sobie kupi lepsze wentyle albo będzie grał z turbinką.


Przeszedł ktoś samotnie 20 fal przeciwników, ja przeszedłem 10 i sobie dałem spokój :)

Link to post
Share on other sites

Szczerze ? Znając calutką historię od pierwszego Splinter... przechodząc Conviction to tutaj wszystko się wie i to wciąga. Ale zależy jak kto gra/grał w poprzedniczki. Mnie tam wciągnęło od samego początku bo czekałem niecierpliwie na tą produkcję ;) A po patchu nie ma co narzekać...

Link to post
Share on other sites

Przyznaję się bez bicia, że jest to pierwszy SC na PC, w którego gram dłużej niż 15 minut. Conviction jakoś przegapiłem, a poprzednie kompletnie mi nie przypasowały. Dawno temu miałem SC na Symbiana, w którego zagrywałem się na Nokii N95 :P

Link to post
Share on other sites

Oj... hahaha :D To by wiele wyjaśniało :) Ale zachęcam do przejścia Trylogii SC + Double Agenta, później Conviction który wyjaśnia wiele w sprawie "zmarłej, zamordowanej" córki Fishera i później bardzo fajnie jest to poprowadzone w Blacklist który na mój gust został ładnie powiązany z Conviction. Jakby ktoś był chętny na COOPa to mój UPlay to - Henus

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Na core i3 + gtx570 przy wszystkim na ultra w dx11 nie da się grać, beznadziejny framerate plus stuttering. Po wyłączeniu tesselacji i paralaksji + dx9 naszym oczom ukazuje się nieziemska płynność. Subiektywne.... ale wizualnie kompletnie nie warte zachodu dwie opcje, które można sobie odpuścić.

Link to post
Share on other sites

To nie wiem gdzie masz oczy kolego ;) Różnice są bardzo widoczne przy wł/wył. tesselacji i paralaksie (po za tym cała okluzja otoczenia - cieniowanie sporo daje a na DX9 masz kupę) Ty masz problem na GTX570 gdzie ja na GTX470 gram bezproblemowo ?

 

U Ciebie wielkim problemem jest kiepskie i3 ;) Procesory dwurdzeniowe (nieważne czy z HT czy nie) mają problemy z tą grą... (na AMD X2 chodzi tragicznie) - spróbuj w Moich Dokumentach w katalogu Ubisoft i tam będzie katalog Blacklista edytować plik VideoSettings.ini i w linijce Occlusion_Off=2 zmienić wartość "2" na "0" i sprawdzić wtedy ;) Na kompie z Phenomem II X4 (drugim) z GTX260 SOC - po zmianie tego parametru jest 60-80fps na MAX DX9 (AA - FXAA) 1920x1200 a wcześniej było tylko 20-40 :)

 

Moje ustawienia - zero problemów - fps przeważnie 50fps w zwyż (średnio 60-70) ze sporadycznymi spadkami do około 43-45fps.

 

http://i.imgur.com/n3S3Rp9.jpg

 

http://i.imgur.com/b6QFuaK.jpg

Edytowane przez henus7
Link to post
Share on other sites

Grasz bez V-synca, czemu tak?


W tym guantanamo sa miejsca gdzie fps spada mi na 42 fps i zużycie gpu na 50% i nic się nie dzieje, typowe dziury coś obciąża cpu tylko nie wiadomo co jak nie ma strzelaniny, idę kilka kroków 70 fps za kilka kroków znowu dziura spadek fps i zużycia gpu.

To pewnie ostatnia plansza bo w Ghost Recon Future Soldier zaraz po premierze było to samo ostania plansza miała najmniej fps a czemu cholera wie, patche to naprawiły ale skolei DLC ma ten sam problem że ma ze 3x większe wymagania niż podstawka.

Ciekawe co będzie z Assasins Creed 4 pewnie wymagania jeszcze ze 3x większe.

Straszne gnioty robi ten Ubisoft.

Link to post
Share on other sites
Gość
This topic is now closed to further replies.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...