Skocz do zawartości

Recommended Posts

to co pisze w tym poradniku nie ma żadnego pokrycia 

 

"Jeśli używasz systemu Windows Phone 8.1 a Twój telefon obsługuje karty SD, możesz instalować aplikacje bezpośrednio na karcie SD zamiast w pamięci wewnętrznej telefonu. Te aplikacje będą widoczne na liście Aplikacje tak samo, jak pozostałe. Więcej informacji znajdziesz w artykule Zwiększanie dostępnej pamięci za pomocą karty SD."

 

nie są widoczne to po 1 

 

"

  1. Włóż do telefonu kartę SD zawierającą jeden lub więcej plików XAP.

  2. Na liście Aplikacje naciśnij kafelek Sklep http://assets.windowsphone.com/6babba13-994d-41cb-b8e6-9c6b71e9c105/start-icon-marketplace_InvariantCulture_Default.png.

  3. Naciśnij ikonę Więcej http://assets.windowsphone.com/54516450-75a5-40aa-a4eb-8ebd4931d348/basic-icon-ellipses_InvariantCulture_Default.png, a następnie naciśnij opcję Zainstaluj aplikacje lokalne. (We wcześniejszej wersji systemu Windows Phone służy do tego opcja Karta SD.)

    Uwaga

    Po włożeniu karty SD lub dodaniu plików XAP może być konieczne odczekanie kilku minut przed uzyskaniem dostępu do karty SD z poziomu Sklepu.

  4. Wybierz odpowiednie aplikacje i naciśnij opcję Zainstaluj.

sklep nie działa zzzz

 

 

EDIT" wsadziłem pliki do sd  Luzem nie w żadnym folderze!  tak jak napisałeś dalej nic

 

 

dodam jeszcze czy mój problem może być dlatego że nie mam karty sim włożonej? związku nie widze ale wiecie :<

Edytowane przez Kazdorek20
Link to post
Share on other sites
  • 2 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...