Skocz do zawartości

Razer Carcharias problem z mikrofonem


Recommended Posts

Witam,

 

ogólnie widzę w sieci że problem jest popularny lecz nie znalazłem konkretnego rozwiązania, podłączyłem słuchawki i mikro dźwięk świetnie gra bez problemu, niestety mikrofon nie zbiera mojego głosu, a zbiera dźwięk z komputera dodatkowo mocno zaszumiony, pierwsze słuchawki działały bez problemu, w ostatnich słuchawkach mikrofon zbierał bardzo czysto mój głos, jednak także zbierał dzwięk z komputera, a teraz jest tak jak wspomniałem na początku, używam karty dźwiękowej Creative X-Fi Xtreme Music, do tej pory używałem nieoficjalne sterowni PAX, dziś wróciłem do oryginalnych z nadzieją że mikro zacznie działać, w opcjach dźwięku wydaje mi się że także użyłem wszystkie możliwe sposoby, oczywiście mikrofon jest sprawny, sprawdzałem na laptopie i co prawda zbiera cicho ale bardzo czysto, ktoś poradzi jakąś metode bo niestety wymiękłem :)

 

dodam że chodzi o windows 7

 

Pozdrawiam 

Edytowane przez csking
Link to post
Share on other sites

jak najbardziej uziemione, oczywiście co do szumu to jest bardzo mocny z trzaskami, chodzi konkretnie o ten dzwięk który jest zbierany własnie z kompputera, bo jak pisałem mój głos w ogole nie jest zbierany, próbowalem tez przed chwilą przepiac karte do innego gniazda pci ale też bez efektu

 

Przed chwilą też włączyłem w biosie zintegrowana karte i zainstalowałem sterowniki, niestety jak podlaczam do niej mikrofon nadal mi on nie działa, zbiera dzwiek ze sluchawek tylko ciszej i mniej trzaskow 

Edytowane przez csking
Link to post
Share on other sites

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...